Главная Сервисы для юристов Законы Про державну геологічну службу України Стаття 8. Фінансування робіт з геологічного вивчення надр, передбачених державними цільовими програмами

Стаття 8. Фінансування робіт з геологічного вивчення надр, передбачених державними цільовими програмами

Предыдущая

9/13

Следующая

{Назва статті 8 в редакції Закону № 3421-IV від 09.02.2006 }

Фінансування робіт з геологічного вивчення надр здійснюється за рахунок коштів від збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок Державного бюджету України, та відрахувань за користування надрами, а також інших коштів, передбачених державними цільовими програмами, спрямованими на нарощування мінерально-сировинної бази.

{Частина перша статті 8 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3421-IV від 09.02.2006 }

Кошти від збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок Державного бюджету України, та відрахувань за користування надрами перераховуються на окремий рахунок Державного бюджету України.

Не перераховані на кінець бюджетного року залишки цільових коштів на геологічне вивчення надр використовуються у новому бюджетному році.

Фінансування державних цільових програм з геологічної розвідки родовищ корисних копалин, що не мають промислового видобутку, здійснюється за рахунок загальних видатків Державного бюджету України та залучення недержавних інвестицій.

{Частина четверта статті 8 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3421-IV від 09.02.2006 }

Предыдущая

9/13

Следующая

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст