Стаття 12. Державна система онлайн-моніторингу

Предыдущая

12/60

Следующая

1. З метою здійснення контролю за діяльністю організаторів азартних ігор, моніторингу роботи грального обладнання та забезпечення прав гравців створюється Державна система онлайн-моніторингу.

Державна система онлайн-моніторингу є основним інструментом здійснення Уповноваженим органом функції з державного нагляду (контролю) за діяльністю у сфері організації та проведення азартних ігор.

2. Державна система онлайн-моніторингу є об’єктом права державної власності.

3. Функціонування, експлуатація, технічний супровід, перелік користувачів та обсяг прав доступу для різних користувачів Державної системи онлайн-моніторингу, порядок взаємодії Державної системи онлайн-моніторингу, організаторів азартних ігор і Уповноваженого органу визначається порядком функціонування Державної системи онлайн-моніторингу, що затверджується Кабінетом Міністрів України.

4. Уповноважений орган має необмежений доступ до всієї інформації, що зберігається в Державній системі онлайн-моніторингу, а також до неперсоналізованих даних гравців у Державній системі онлайн-моніторингу через мережу Інтернет у режимі онлайн (крім Реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх, інформація в якому є персоніфікованою).

5. Організатори азартних ігор зобов’язані підключити відповідне гральне обладнання, в тому числі онлайн-системи, до Державної системи онлайн-моніторингу у порядку, визначеному Уповноваженим органом. Підключення грального обладнання до Державної системи онлайн-моніторингу та її використання є безкоштовним.

6. Обов’язок щодо забезпечення функціонування та адміністрування Державної системи онлайн-моніторингу покладається на Уповноважений орган.

7. Державна система онлайн-моніторингу повинна мати сертифікат відповідності української та/або іноземної лабораторії, визначеної відповідно до цього Закону Уповноваженим органом.

8. Функціонування Державної системи онлайн-моніторингу є безперебійним. У разі зупинки функціонування Державної системи онлайн-моніторингу з технічних або будь-яких інших причин усі організатори азартних ігор продовжують провадження господарської діяльності та після відновлення функціонування Державної системи онлайн-моніторингу передають накопичену інформацію за відповідний період у порядку, встановленому Уповноваженим органом.

Обов’язок із забезпечення безперебійності функціонування Державної системи онлайн-моніторингу покладається на Уповноважений орган.

Предыдущая

12/60

Следующая

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст