Главная Блог Новости ОЛЕНА СУКМАНОВА: АНТИРЕЙДЕРСЬКА КОМІСІЯ МІН’ЮСТУ ЗАПОБІГЛА НАНЕСЕННЮ ДЕРЖАВІ 3,7 МЛРД ГРН ЗБИТКІВ

ОЛЕНА СУКМАНОВА: АНТИРЕЙДЕРСЬКА КОМІСІЯ МІН’ЮСТУ ЗАПОБІГЛА НАНЕСЕННЮ ДЕРЖАВІ 3,7 МЛРД ГРН ЗБИТКІВ

08.02.2018
Просмотров : 1057

Антирейдерська комісія Мін’юсту повернула у власність АТ «Родовід Банк» 113 га землі у Києві, які були незаконно відчужені. Тим самим Комісія запобігла нанесенню збитків державі на суму 3,7 млрд грн. Про це повідомила заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова.

«Наприкінці січня до Комісії зі скаргою звернувся представник «Родовід Банку». У скарзі йшлося про незаконне переоформлення права власності на один із найліквідніших активів банку — 113 га землі у Києві, приблизною вартістю 3,7 млрд грн», - сказала Олена Сукманова.

Згадайте новину: АНТИРЕЙДЕРСЬКА КОМІСІЯ МІН’ЮСТУ ЗА 10 МІСЯЦІВ ЦЬОГО РОКУ ЗАДОВОЛЬНИЛА ПОНАД ПІВТИСЯЧІ СКАРГ

За її словами, ця земельна ділянка, що перебуває під арештом СБУ в рамках кримінальної справи, була тричі перепродана через різних реєстраторів.

«Розглянувши скаргу Комісія прийняла рішення скасувати незаконну перереєстрацію цієї земельної ділянки та повернути її у власність банку», - зазначила заступник Міністра.

Вона наголосила, що Комісія Мін’юсту вкотре довела, що вона є ефективним та швидким механізмом захисту майнових прав. «Звісно, у цій ситуації можна було звернутися до суду, але кожен юрист розуміє, що в судах ця справа розглядалась би роками. У нашому ж випадку банку було швидко повернуто незаконно відчужене майно», — сказала заступник Міністра юстиції.

Згадайте новину: АНТИРЕЙДЕРСЬКА КОМІСІЯ ПОВЕРНУЛА ПРАВО ВЛАСНОСТІ НА БІЛЬШ НІЖ 5,5 ТИС. ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ЗА 9 МІСЯЦІВ ЦЬОГО РОКУ – ОЛЕНА СУКМАНОВА

У свою чергу, уповноважена особа Фонду гарантування вкладів на ліквідації АТ «Родовід Банк» Андрій Шевченко наголосив: «Очевидно, що відвоювати ці активи та повернути їх у власність банку вдалося тільки завдяки злагодженій та оперативній роботі держаних інститутів та тому резонансу, який викликала ця справа у суспільстві. На жаль, факти незаконного відчуження активів неплатоспроможних банків є далеко непоодинокими випадками. Зважаючи на ті безпрецедентні методи, які застосовують шахраї, це питання потребує не тільки «точечних» перемог, а системного вирішення».

Користуйтеся консультацією: Що робити, якщо Ваше майно захопили рейдери?

Джерело: minjust.gov.ua

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст