Главная Блог Новости НАБУ затримало заступника прокурора Київської області Колесника Олександра Вікторовича

НАБУ затримало заступника прокурора Київської області Колесника Олександра Вікторовича

18.05.2016
Автор:
Просмотров : 2123

Працівники Національного антікоррупційного бюро затримали заступника керівника прокуратури Київської області.

Про це заявив директор НАБУ Артем Ситник: «Щойно був затриманий заступник прокурора Київської області у справі за фактом розкрадання 30 тисяч тонн цукру з Аграрного фонду. Так співпало, що цей заступник прокурора області працював у кабінеті «діамантового прокурора» Корнійця», – розповів Ситник.

За його словами, затриманий прокурор завдав державі 300 млн гривень збитків.

Як уточнив народний депутат Сергій Лещенко, йдеться про заступника прокурора Київської області Колесника Олександра Вікторовича.

Колишній заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе розповів, що причиною сьогоднішнього затримання «цукрово-горіхового прокурора» Колесника стало те, що останній, отримавши кримінальну справу від ГПУ, посприяв і своїм рішенням дав можливість «зникнути» 30 тисячам тонн цукру з Аграрного фонду, передавши його іншій приватній компанії.

Станом на 17 травня Національне антикорупційне бюро зареєструвало 151 кримінальне провадження та склало 32 повідомлення про підозру щодо 15 чиновників. За даними Бюро, з початку року чиновники своїми корупційними діями завдали збитків державі на майже мільярд гривень.

Згадайте новину: Звільнено прокурора Одеської області Н. Стоянова

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРЕС-СЛУЖБИ НАБУ: У середу, 18 травня, детективи Національного антикорупційного бюро України спільно з прокурорами САП затримали заступника прокурора Київської області. Його затримано за підозрою у зловживанні службовим становищем з метою розкрадання цукру, що зберігався на складах державної спеціалізованої бюджетної установи «Аграрний фонд» у Черкаській області, загальною вартістю понад 300 млн. грн. (ч.2 ст.364 КК України).

В процесі досудового розслідування встановлено, що з червня по грудень 2015 року внаслідок незаконних процесуальних рішень та дій підозрюваного цукор було виведено з державної власності та передано у власність приватної структури.

Відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено на початку лютого 2016 року за власними напрацюваннями детективів та аналітиків НАБУ.

«Розслідування у цьому провадженні могло би просуватися швидше, якби Генеральна прокуратура вчасно передала до НАБУ матеріали кримінального провадження, під час розслідування якого працівником прокуратури було скоєно цей злочин. Сподіваюся, що найближчим часом питання взаємодії між ГПУ і НАБУ в частині витребовування проваджень буде вирішене», – зауважив директор Національного Бюро Артем Ситник.

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст