Про нове захоплення світу, ядерну рішучість британців, "тінь" над Україною і першу велику угоду після брекзиту - в огляді міжнародних видань від 19 липня.
Поке-терапія
Гра Pokemon Go, яка нещодавно захопила світ, як свого часу пісня "Макарена" або звичка носити приспущені штани, - це саме те, що потрібно людям на тлі численних поганих новин, вважає Daily Telegraph.
На думку автора, гра, основною метою якої є відловлювання фантазійних істот, образи котрих накладені на зображення реального світу, дає людям можливість додаткового спілкування з іншими, відкриває для них місця, які вони ніколи б не відвідали, якби там не ховалися чарівні звірі, і відволікає від проблем сьогодення.
Вспомните новость: Создатель «игры в змейку» зарабатывает $100 000 в день
"Після кожного теракту чи випадку жахливої жорстокості прийнято казати, що ми не дамо темним силам змінити наше життя. Але їм це вдається кожного дня, коли вони позбавляють нас можливості сміятися або змушують нас ховатися по домівках, коли ми не довіряємо незнайомцям чи відчуваємо, що світ просто прогнив, - пише автор. - Тому це чудово, що Pokemon Go - дурнувата гра з безглуздим результатом - показала, що ми все ще відкриті для щастя".
Як повідомляє Daily Telegraph, деякі британські лікарні дозволили пацієнтам грати у Pokemon Go в палатах і коридорах замість фізичних вправ, але попередили, що ігрова зона не поширюється на відділення інтенсивної терапії та реанімації.
Кнопка протиріч
Заява прем’єр-міністра Терези Мей про те, що в разі потреби вона натиснула б "ядерну кнопку", навіть якби це призвело до великої кількості загиблих, стала однією з центральних тем британської преси.
На пряме запитання, чи погодила б вона ядерний удар, який призвів би до загибелі 100 тисяч невинних людей, вона відповіла: "Весь сенс стримуючого фактору полягає в тому, аби наші вороги знали, що ми готові використати його, на відміну від припущення, що ми могли б мати засоби ядерного стримування, але насправді не готові були б їх використати".
Пані Мей сказала це під час промови в Палаті громад, де голосували за ядерну програму "Тризуб", пише Independent.
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.