Головна Блог Новини Вживання фрази про «спрямування» російського корабля не є порушенням етики держслужбовців, - НАДС

Вживання фрази про «спрямування» російського корабля не є порушенням етики держслужбовців, - НАДС

24.03.2022
Переглядів : 2176

Національне агентство України з питань державної служби у листі до Державної екологічної інспецкії роз’яснило, що використання державними службовцями та посадовими особами місцевого самоврядування відомої фрази прикордонників з острова Зміїний не є порушенням етичного кодексу.

Як зазначається на сторінці НАДС:

«Всесвітньо відома фраза прикордонників з о.Зміїний, яка стала девізом українців у боротьбі з окупантами, не є порушенням Загальних правил етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Але, колеги, в усьому важлива міра. Cлава Україні!»

На думку спеціалістів НАДС, цитування героїчних прикордонників не може завдати шкоди репутації державних службовців.

Деталі: Згідно з записом, росіяни вимагають від українських прикордонників, які служать на острові Зміїний, здатися.

"Я русский военный корабль. Предлагаю сложить оружие и сдаться во избежание кровопролития и неоправданных жертв. В противном случае по вам будет нанесен бомбовый удар", – двічі повторює противник.

Дослівно відповідь українських воїнів: "Русский военный корабль, иди на х..й!".

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст