Головна Блог Новини Вчені дослідили, яка робота сприяє збiльшенню тривалостi життя

Вчені дослідили, яка робота сприяє збiльшенню тривалостi життя

12.06.2016
Переглядів : 2878

Робота в саду чи на дачi сприяє збiльшенню тривалостi життя, -- нове дослiдження вчених. Такого несподiваного висновку дiйшли науковцi Гарвардського унiверситету. За даними їхнього дослiдження, у якому взяло участь бiльше нiж 100 тисяч осiб, довше живуть тi люди, що регулярно пораються на городi чи в саду.

А ще внаслiдок дiяльностi такого виду на 34% знижується рiвень респiраторних недуг i на 13% -- ризик розвитку онкологiчних хвороб. Загалом же дослiдники стверджують, що завдяки роботi на землi посилюється опiрнiсть органiзму й пiдвищується рiвень здоров'я людини.

Згадайте новину: Найбільш затребувані професії в 2016 році: країні потрібні інженери

У чому ж полягає така дивна залежнiсть, адже йдеться не про вiдпочинок, а про доволi нелегку працю?!

Анатолiй Дорогий, завiдувач лабораторiї наукових проблем амбулаторної допомоги ННЦ "Iнститут кардiологiї iменi М.Д. Стражеска": "40% тiла людини складаються з м'язiв, кожен iз яких має працювати, усiх їх треба задiювати. Крiм того, для нормального функцiонування всiх органiв i систем людина має виконувати бiльш як тисячу рухiв на день. Натомiсть на роботi чи в побутi ми маємо лише певний рiвень навантаження, вдаючись до звичних одноманiтних рухiв. Примiром, йдемо до зупинки, сидимо на роботi (через що розвиваються так званi професiйнi хвороби), iнодi пiднiмаємося сходами, носимо важкi валiзи. Навiть прибираючи вдома, навантажуємо тi самi групи м'язiв, тодi як iншi, грубо кажучи, простоюють.

Вспомните новость: Написано Региной Бретт, 90 лет отроду, Кливленд, Огайо.

А на фонi недостатньої фiзичної активностi вiдбувається застiй кровi, через сповiльнення кровообмiну погiршується живлення внутрiшнiх органiв, серця, головного мозку. Через брак адекватних фiзичних навантажень потерпає й опорно-руховий апарат. Цi чинники призводять до погiршення роботи всього органiзму й провокують розвиток багатьох хвороб, зокрема мова про цукровий дiабет, гiпертонiю, остеохондроз. Тодi як науковцi довели: завдяки регулярним помiрним навантаженням люди втричi рiдше хворiють на серцево-судиннi недуги й вирiзняються сильнiшим iмунiтетом".

Джерело: Експрес

Згадайте новину: Більшість працюючих українців повністю виснажені від роботи в 2015 році

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст