Головна Блог Новини В Україні заборонили арештовувати гроші для інвестпроектів у комунальній сфері

В Україні заборонили арештовувати гроші для інвестпроектів у комунальній сфері

13.06.2018
Переглядів : 1162

В Україні набув чинності закон про заборону арештовувати гроші, які надійшли від МФО на реалізацію інвестиційних проектів, на рахунки компаній, що працюють у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення. Учора документ опублікували в офіційному парламентському виданні “Голос України”, передає УНН.

Документ визначає поняття “спеціальні рахунки для кредитних коштів” — рахунки компаній у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, відкриті в національній або іноземній валюті, призначені для накопичення та використання кредитних (позикових) коштів, отриманих від МФО, іноземних державних установ чи відповідно до міжурядових договорів, або коштів, залучених державою або суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення під державні чи місцеві гарантії, виключно для підготовки та виконання інвестиційних програм (заходів) у зазначеній сфері за рахунок таких коштів, а також для надходження коштів для повернення та обслуговування кредиту (позики) відповідно до договорів кредиту (позики).

Кошти на таких спецрахунках заборонено стягувати та арештовувати. При цьому власник спецрахунку контролює цільове використання коштів та відповідає за це.

Читайте статтю: Правила інвестора: первинна нерухомість як безпечний інвестиційний актив

Фото: Українські Національні Новини

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст