Кабмін схвалив рішення про початок набору сотень держслужбовців у десять міністерств на посади із платнею у 50-70 тисяч гривень на місяць.
Фінансувати реформу українського уряду буде у тому числі Євросоюз, який виділяє на це 100 мільйонів доларів протягом 2017-2020 років.
"Уряд затвердив низку нормативних актів, що відкривають наступний етап реформи державного управління. В межах реформи держслужби уряд розпочинає відкритий конкурс на нові посади в десяти пілотних міністерствах", - йдеться у заяві уряду.
Згадайте новину: 60 чи 250 тис. грн на місяць – скільки коштує чиновник-реформатор?
У пілотних міністерствах створять нові структурні підрозділи - директорати політики та стратегічного планування, які займатимуться реформами.
Уряд хоче залучити через конкурс фахівців з громадського сектору і бізнесу.
Від 4 вересня влада запустить єдиний портал, на якому викладатимуть всі вакансії. Там можна буде подати документи на конкурс он-лайн.
Заступник міністра інфраструктури Максим Нефьодов вже анонсував, що на конкурсі планують набрати близько тисячі чиновників на "цілком привабливі оклади".
Вспомните новость: Какие зарплаты у чиновников: от руководителя до специалиста
Голова національного агентства з питань держслужби Костянтин Ващенко розповів, що керівники директоратів отримуватимуть 70 тисяч гривень (2,75 тисячі доларів), керівник експертної групи - 60 тисяч гривень (2,35 тисячі доларів), а експерт - близько 50 тисяч гривень (2 тисячі доларів).
Зараз чиновники в Кабміні отримують на порядок меншу платню.
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.