Головна Блог Новини У Львівській митниці ДФС повернуто першу грошову заставу за ввезення авто в режимі транзиту територією України

У Львівській митниці ДФС повернуто першу грошову заставу за ввезення авто в режимі транзиту територією України

13.12.2018
Переглядів : 1151

Громадянину повернуто понад 90 тис. грн застави за ввезення авто в режимі транзиту територією України, йдеться на lv.sfs.gov.ua

Так, громадянин України 01.12.2018 уніс грошову заставу в сумі 92 тис. грн. за ввезення транспортного засобу «БМВ» 1999 р.в. під час перетину кордону в пункті пропуску «Нові Яриловичі» (Чернігівська митниця ДФС). Сума коштів, унесена як грошова застава, еквівалентна сумі передбачених законодавством податків і зборів, що сплачуються при митному оформленні товарів у вільний обіг на території України.

Згадайте новину: Мовні пристрасті у Львові: правозахисники критикують рішення облради

10.12.2018 він виїхав за межі України в пункті пропуску «Рава- Руська – Гребенне» Львівської митниці ДФС. За його заявою 12.12.2018 кошти було перераховано на його банківську картку. Про отримання грошей громадянин повідомив митницю.

Як відомо, у зв’язку зі змінами, внесеними до Митного кодексу України, для громадян-резидентів встановлено нові умови ввезення транспортних засобів. Зокрема громадяни-резиденти, які не перебувають на консульському обліку, при переміщенні транспортного засобу на іноземній реєстрації в режимі транзиту сплачують грошову заставу в розмірі митних платежів, що підлягають сплаті при ввезенні таких автомобілів на митну територію України з метою вільного обігу.

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст