Головна Блог Новини Суд зобов’язав поліцію завести кримінальну справу на Юрія Вілкула

Суд зобов’язав поліцію завести кримінальну справу на Юрія Вілкула

10.04.2016
Переглядів : 1885

У Кривому Розі суд зобов'язав співробітників слідчого відділу Дзержинського райвідділу поліції відкрити кримінальне провадження щодо зловживання владою міським головою Юрієм Вілкулом. Про це повідомляє екс-кандидат на посаду мера Кривого Рогу Інна Іванченко у своєму Facebook.

Відповідне рішення ухвалила слідчий суддя Вікторович Дзержинського районного суду Кривого Рогу за заявою кандидатки в мери міста.

Кримінальне провадження стосується факту виконання Вілкулом обов'язків міського голови в період виборчого процесу в той час, як у законі "Про позачергові вибори Криворізького міського голови" зазначено, що вибори призначені "у зв'язку з неможливістю виконання Криворізьким міським головою своїх повноважень...".

Згадайте новину:Юрий Вилкул, бывший регионал, абсолютно выиграл на внеочередных выборах мэра в Кривом Рогу. Зачем было отменять в парламенте ранее проведённые выборы?

Заявники вважають, що, продовжуючи виконувати обов'язки мера, Вілкул зловжив владою, що підпадає під статтю 364 Кримінального кодексу.

Раніше в поліції не побачили достатніх підстав для відкриття кримінального провадження за цим фактом. У зв'язку з цим відповідну заяву було подано до суду, який визнав за необхідне зобов'язати поліцію внести відомості в Єдиний реєстр досудових розслідувань.

Джерело: РБК Україна

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст