Верховний суд остаточно повернув у власність держави земельну ділянку під сквером Небесної сотні на вулиці Михайлівській, 24-26 у Києві, повідомляє pravda.com.ua.
Про це повідомила координатор створення Скверу Небесної сотні, керівник ГО "Місто-сад" Євгенія Кулеба у Facebook.
"Ми виграли черговий суд! Тепер земля Скверу Небесної сотні ОСТАТОЧНО належить державі! Верховний суд України поставив крапку в 4-х річному судовому процесі!", - написала вона.
Кулеба додала, що тепер усі разом повинні зберегти сквер.
"Для цього потрібно надати йому офіційний статус. Просимо підписати петиціюпро надання офіційного статусу скверу, попросити підписати друзів і знайомих! Давайте разом збережемо нашу історію!", - закликала Кулеба.
Вспомните новость: Суд вернул Киеву земли историко-культурного назначения стоимостью почти 270 млн гривен
Місцеві жителі своїми силами і за власні кошти облаштували сквер Небесної Сотні по вулиці Михайлівській, 24-26 у 2014 році. Проте було і рішення суду від 14 жовтня 2014 року, що залишало в силі плани забудовника з будівництва.
31 травня 2015 року мер Києва Віталій Кличко запевнив, що у сквері Небесної сотні нічого не будуватимуть.
24 вересня 2015 року Київрада розірвала договір оренди земельних ділянок по вулиці Михайлівській, 24-26 з ТОВ "УКРінвестресурс" та створила сквер на цьому місці.
Тоді у Київраді запевнили, що прийняте рішення унеможливлює забудову скверу на честь Героїв Небесної сотні.
Перед виборами в інформаційному бюлетені "Кличко мер" з’явився заголовок: "Ми повернули громаді землю Скверу Небесної сотні". Однак ця заява виявилась неправдивою і була частиною передвиборчої кампанії.
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.