Головна Блог Новини Інвестор має право на майно без додаткового рішення суду.Чи сплачуватимуться послуги в медичних установах?Орендовані землі повертаються до рекреаційного фонду України

Інвестор має право на майно без додаткового рішення суду.Чи сплачуватимуться послуги в медичних установах?Орендовані землі повертаються до рекреаційного фонду України

05.03.2015
Автор:
Переглядів : 1556

Інвестор має право на майно без додаткового рішення суду

Верховний суд України нещодавно прийняла новий правовий висновок щодо визначення права на власність на приміщення нежитлового фонду, до числа яких належить новостворена нерухомість, яка купується у результаті регламентованого договору додаткового інвестування.

Відповідно до 7 Закону «Про інвестиційну діяльність» інвестор може володіти, поширювати та користуватися результатами власного інвестування з урахуванням реінвестиції та торгової операції, що була проведена на території України. Таким чином, власність інвестора на об’єкт, в який були інвестовані гроші, не потребує додаткового вироку суду щодо його визнання.

Відповідно до статті 392 ЦК, позов до суду при встановленні прав на володіння нерухомості може оскаржуватися чи не визначатися. Але у випадку коли виконавча влада не відмовляє у реєстрації прав щодо власності нового майна, право власника є незаперечним.

Якщо, при зверненні до суду, у встановленні прав відмовлено, інвестор-позивач має право продовжувати захищати особисті права в судовому порядку щодо визначення власності на новостворене майно. Зазвичай право власності встановлюється відповідним договором при інвестуванні та являється правовою підставою для встановлення відповідних прав.

Прийнятий висновок Верховного суду надалі дає можливість правильно обґрунтувати та приймати справедливе рішення щодо справ, стосовно захисту невизнаних та порушених прав кожного громадянина у справах с нерухомим маєтком, в числі котрого – новостворені будови та приміщення, які набувають власника відповідно до складеного договору інвестування.

Чи сплачуватимуться послуги в медичних установах?

Вже давно не є секретом те, що, живучи в країні, медичні послуги в якій є безкоштовними, кожен другий громадянин не може дозволити собі лікування в державній лікарні. Відповідно до цього, напевно, Господарчий суд міста Києва прийняв постанову, яка регламентую заборону надання будь-яких платних послуг в кожній державній установі. Новини про це були оприлюдненими представниками прес-служби Київського господарського апеляційного суду.

Розгляд надання неправомірних платних послуг в медичних установах було розпочато зі звернення до суду «Всеукраїнського клінічного медико-реабілітаційного центру МОЗ», представники якої вимагали заборонити спеціалістам ТОВ "Комстарт" надавати будь-які платні послуги, яки були представлені на територіях державної медичної установи.

У результаті розглядання справи, судом було заборонено надання платних послуг у держустановах. Вдруге рішення було підтверджено в апеляційному суді.

Прогнозується, що найближчим часом буде створена нова комісія, яка буде додатково інспектувати надання платних послуг у медичних державних установах. Надалі, можливо, дана постанова набере більших повноважень та буде географічно розширеною.

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст