Під рейдерством розуміють заволодіння майном або правами на управління юридичною особою проти волі законного власника. Щоб не стати потенційною жертвою рейдерських посягань, слід подбати про профілактику захоплення.
Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції на сторінці у FACEBOOK.
Варто заздалегідь вдатися до кількох важливих кроків на випередження, які істотно ускладнять плани потенційних рейдерів та значно підвищать імовірність збереження законних прав на підприємство і його активи”, – повідомляють у Мін’юсті.
Згадайте новину: Минюст лишат права рассматривать жалобы на госрегистраторов
Як представникам бізнесу убезпечитися від «реєстраційного» рейдерства
Як зазначають експерти Офісу протидії рейдерству Мін’юсту, заволодіння корпоративними правами чи активами юридичної особи відбувається, як правило, шляхом внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань (ЄДР) щодо двох позицій: зміни керівника юридичної особи або складу учасників/засновників. Відтак, з метою захисту юридичної особи (особливо, коли йдеться про такі організаційні форми, як ТОВ чи ТДВ) від будь-яких незаконних посягань фахівці радять передбачити в статуті підприємства низку запобіжників, які мінімізують ризики «реєстраційної» рейдерської атаки:
Це, за словами фахівців, максимально убезпечить від підробки документів і протиправного заволодіння часткою в статутному капіталі юридичної особи.
Згадайте новину: Жодної відмови у задоволенні скарги на реєстраційні дії з формальних підстав: офіс протидії рейдерству звітує про перші 100 днів роботи
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.