Головна Блог Новини Поїзд "Шовкового шляху" повернувся до Україним - новий транспортний коридор має майбутнє

Поїзд "Шовкового шляху" повернувся до Україним - новий транспортний коридор має майбутнє

22.04.2016
Автор: Borus Osadchuy
Переглядів : 2273

Перший експериментальний вантажний поїзд, який був запущений 15 січня 2016 року, по так званому "Новому Шовковому шляху", 17 квітня повернувся до України.

7 квітня поїзд із порожніми контейнерами був відправлений зі станції Достик (Казахстан) і очікувався до прибуття в Чорноморськ (раніше - Іллічівськ) 19 квітня.

В "УЗ" зазначають, що регулярність курсування поїзда визначається попитом ринку на таку послугу. В даний час вивчається потенційний вантажопотік, який може бути переорієнтований на транспортування в складі контейнерного поїзда, розглядається питання створення регулярного сервісу.

"Потужності учасників проекту дозволяють безперешкодно здійснювати відправку контейнерного поїзда, який буде перевозити 1 тис. тонн вантажів щотижня в кожному напрямку", - додали в "УЗ".

Згадайте новину: Новый Шелковый путь из Украины в Китай в обход России: 31 января первый поезд уже прибыл на китайскую границу

Середня швидкість курсування поїзда, встановлена графіком по маршруту західні прикордонні станції України - станція Чорноморськ-Поромна становить близько 1,150 тис. км на добу.

Крім призначення поїзда в Європу "УЗ" планує використання його можливостей для перевезень українськими відправниками та одержувачами.

Як повідомлялося раніше, вантажний потяг за маршрутом Іллічівськ- Китай, який був запущений Україною в рамках проекту "Новий шовковий шлях", не виходив на зворотній маршрут з КНР через відсутність клієнтів.

Нагадаємо, 28 листопада 2015 року (у день введення Росією економічних санкцій проти Туреччини) транспортні компанії Китаю, Казахстану, Грузії, Азербайджану і Туреччини підписали Угоду про створення консорціуму для перевезення вантажів з Китаю до Європи в обхід російської території — Транскаспійського транспортного маршруту.

А 14 січня в Грузію прибув перший потяг Нового Шовкового шляху. У цей же час до проекту долучилась Україна.

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст