Головна Блог Аналітична стаття Теми Плівки (аудіозаписи) майора Миколи Мельниченко

Плівки (аудіозаписи) майора Миколи Мельниченко

09.07.2014
Автор:
Переглядів : 12220

Аудіозаписи (плівки) майора Держохорони Миколи Мельниченко, які були зроблені у 2000 році таємно у кабінеті Президента України Кучми Л. Д., досі викликають багато питань, як і сама особа Миколи Мельниченко. У 2005 році за результатами проведених експертиз плівки М. Мельниченко були визнанні справжніми, проте надалі не були прийняті судами як допустимі докази на підставі ч. 3 ст. 62 Конституції України та рішення КС України від 20 жовтня 2011р. № 12-рп/2011. Суспільство ще повинно надати цим аудіозаписам юридичну та історичну оцінку, а також використати у відновленні законності.

Аналізуйте судовий акт: Вбивство Гонгадзе: скасування постанови про порушення кримінальної справи стосовно Кучми Л. Д. (Печерський суд м. Києва, суддя Супрун Г. Б.)

Вирок Пукача О. у справі вбивства журналіста Гонгадзе Г.

Текстова розшифоровка 14 епізодів аудіозаписів майора М. Мельниченко скопійована з щоденної інтернет - газети Грани. Ру, які були розміщені 31 березня 2005р. ( http://grani.ru)

1.

Из разговора Л. Д. Кучмы с В. В. Пиховшеком, телеведущим
24 марта 2000 года

Пиховшек: Леонид Данилович, ставьте задание. То что я делаю в Америке, я буду делать в Европе.

Кучма: Слушай, как Караганов воспринял "Общественное мнение" [телепередача Пиховшека]?

Пиховшек: Потихоньку, потихоньку. Он же нигде на болевую точку не наступил, нигде ничего плохого не сказал. Ну, где у нас такого политика взять?

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст