З травня 2017 року за ініціативою Головного сервісного центру МВС в Україні вперше була введена фотофіксація під час проведення обов’язкового технічного контролю (ОТК) транспортних засобів. Нововведення стосується легкових автомобілів, що використовуються для перевезення пасажирів або вантажів (таксі), вантажних авто незалежно від форми власності, автобусів та спеціалізованих транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі.
Головним сервісним центром МВС за результатами моніторингу інформації про результати проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів було здійснено блокування доступу 24 користувачам загальнодержавної бази даних.
Понад 100 суб’єктів здійснення обов’язкового технічного контролю з моменту запровадження фотофіксації допустили порушення Порядку проведення обов’язкового технічного контролю. У зв’язку з цим, Головний сервісний центр МВС з метою запобігання порушень публікує основні поради щодо фотофіксації процесу обов’язкового технічного контролю транспортних засобів.
Читайте статтю: За що тепер поліція може зупинити авто - результат реформи для водія
Основними порушеннями, що стали підставою для блокування зазначеного доступу користувачам суб’єктів здійснення обов’язкового технічного контролю були:
Нагадаємо, саме фотофіксація – це нововведення, що було запроваджено в першу чергу з метою унеможливлення фіктивного проведення технічного контролю, що було поширене на теренах України та приведення національного законодавства у відповідність до європейських стандартів.
Пользуйтесь консультацией: Дубликат техпаспорта - ваши действия
Згадайте новину: Головний сервісний центр МВС запровадив серію відеоінструкцій для громадян
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.