Головна Блог Новини Нова редакція Правил адвокатської етики — документ

Нова редакція Правил адвокатської етики — документ

18.07.2017
Переглядів : 1929

9 червня на звітно-виборному з”їзді адвокатів було прийнято зміни до Правил адвокатської етики.

Доповнення та зміни до чинних Правил напрацьовувала робоча група під керівництвом заступника Голови НААУ, РАУ Валентина Гвоздія. У процесі роботи над документом також були враховані пропозиції, які були направлені до НААУ від адвокатів.

Проект змін передбачає низку редакційних правок, пов”язаних, зокрема, з тим, що конституційними змінами від 2016 року було запроваджено поняття “професійна правнича допомога”. Вдосконалено Правила і в частині діяльності адвокатів, які співпрацюють з центрами безоплатної правової допомоги.

Згадайте новину: Ключові рішення звітно-виборного з"їзду адвокатів України

Окрім того, професійний етичний кодекс доповнено новим розділом VIIІ “Дотримання норм адвокатської етики при використанні мережі Інтернет”. Розділ містить статті про принципи поведінки адвокатів у соціальних мережах.

Всі внесені доповнення та зміни до ПАЕ направлені на подальшу гармонізацію правил адвокатської етики з вимогами міжнародних професійних організацій, які мають власні етичні кодекси.

Повний текст документу доступний за посиланням

Джерело: Національна Асоціація Адвокатів України

Згадайте новину: ДФС надало адвокатам роз'яснення щодо підтвердження їх витрат в межах професійної діяльності, в тому числі віднесення витрат на оренду

Приховані ризики адвокатської монополії

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст