Національний банк продовжує зняття бюрократичних перешкод та спрощує умови роботи для бізнесу та банків відповідно до вимог закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями”. З цією метою вносяться зміни до низки нормативно-правових актів НБУ.
Відтепер клієнти уповноважених банків, які бажають здійснити валютну операцію, зможуть не засвідчувати печатками документи, які подаються для проведення цих операцій. Також не вимагатиметься засвідчення печатками документів, що подаються до Національного банку України. Також у цілому ряді випадків знято вимогу щодо нотаріального засвідчення для оригіналів чи копій документів, що стосуються проведення валютних операцій.
Читайте статью: После отмены печатей многих предпринимателей беспокоит риск рейдерства
При цьому, нотаріальне погодження перекладу договорів та інших документів, що подаються банками та їх клієнтами до Національного банку залишається обов’язковим.
Вищезазначені заходи забезпечать виконання Національним банком вимог оновленого вітчизняного законодавства, а також сприятимуть спрощенню умов ведення поточної діяльності банками та бізнесом.
Окреслені кроки закріплені Постановою № 102 від 10 жовтня 2017 року "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України" і набувають чинності 13 жовтня 2017 року.
Джерело: Національний банк України
Згадайте новину: Відміна печаток: крок до збільшення випадків шахрайства чи імплементація європейських норм в українське законодавство
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстCopyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.