Головна Блог Новини МВФ продовжує кредитувати Україну і це добре!

МВФ продовжує кредитувати Україну і це добре!

12.03.2015
Автор:
Переглядів : 1769

Міжнародний валютний фонд схвалив програму кредитування України з використанням механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility) загальним обсягом 17,5 млрд дол. строком на 4 роки. Фактично ця програма рятує Україну від дефолту в 2015 році і має допомогти провести очікувані реформи. Директор – розпорядник МВФ Крістін Лагап зокрема заявила, що Україні доведеться продовжувати підвищувати тарифи у сфері енергетиці, реструктуризовувати банки, реформувати державний сектор економіки та зменшити корупцію. Ці амбітні та вкрай непопулярні задачі стоять перед урядом Арсенія Яценюка з моменту Революції Гідності і мають бути втілені у життя.

В цілому програма розширеного кредитування від МВФ направлена на стабілізацію економічної ситуації в України та забезпечення економічного зростання в середньостроковій перспективі. Проте слід підкреслити, що ця програма не є інвестиційною і на жаль в 2015р. в Україні приватних інвестицій від реальних іноземних інвесторів не очікується.

За деякими даними перший транш від МВФ Україна розраховує отримати в сумі 5 млрд. в березні і його частково буде направлено на поповнення золотовалютних резервів Національного банку України для стабілізації валютного курсу, а також для зовнішніх виплат по попереднім кредитам отриманих від МВФ. Окрім цього плануються переговори про реструктуризацію державного боргу для зменшення фінансового навантаження на державний бюджет в цьому році.

Цитата із заяви прем‘єр-міністра України Арсенія Яценюка:

«Щойно завершилося засідання Ради директорів Міжнародного валютного фонду і прийнято рішення про виділення Україні 17,5 мільярдів доларів США. Це чотирирічна програма, яка є відповіддю на проведені в Україні реформи і яка зобов’язує нас не зупинятися і рухатися далі.

Програма передбачає чотирирічний план економічної і фінансової стабілізації країни та додатково відкриває двері для отримання ще 7,5 мільярдів доларів допомоги для стабілізації й росту української економіки.

Таким чином, загалом протягом чотирьох років Україна отримає 25 мільярдів доларів США, які дадуть можливість нам стабілізувати економіку, стабілізувати фінансовий сектор, вони спрямовуються на стабілізацію валютного курсу країни і дадуть можливість рости українській економіці вже з 2016 року.»

ЦИТАТА МІСЯЦЯ: Валерія Гонтарева – голова Нацбанку України.

Згадайте новину: Программа расширенного финансирования МВФ и надежды на другие кредиты от международных финансовых институций

Гривна обесценивается, и мы становимся бедными людьми.

Наиболее слабой валютой в мире в 2014 году стала украинская гривна.

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст