Головна Блог Новини Мораторій на відчуження сільськогосподарських земель продовжено до 1 січня 2017 року.

Мораторій на відчуження сільськогосподарських земель продовжено до 1 січня 2017 року.

11.11.2015
Автор:
Переглядів : 1690

Верховна Рада України продовжила заборону відчуження сільськогосподарських земель. За відповідний законопроект № 3404 проголосували 309 народних депутатів при мінімально необхідних 226.

Законом вносяться зміни до «Перехідних положень» Земельного кодексу України, якими до 1 січня 2017 року продовжується дія мораторію на купівлю-продаж та відчуження іншими способами земельних ділянок сільськогосподарського призначення та на внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств.

«Відміна в умовах військового стану та економічної кризи мораторію на відчуження сільськогосподарських земель, без врегулювання на законодавчому рівні процедури обігу земель сільськогосподарського призначення, є загрозою як національній, так і продовольчій безпеці нашої держави, яка може втратити найцінніший ресурс – українські сільськогосподарські землі», – вважають автори законопроекту.

Обговорюйте тему: Орендна плата за земельну ділянку: проблемні питання

Відповідно до пояснювальної записки, продовження мораторію на рік дозволить врегулювати за цей час на законодавчому рівні процедуру обігу земель сільськогосподарського призначення та розробити необхідні нормативно-правові акти.

Дія мораторію закінчувалася 1 січня 2016 року.

Джерело: РадіоСвобода

Читайте статтю: Земельная экзотика: аренда, суперфиций, эмфитевзис

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст