Як зрозуміти, чого саме від вашого сервісу очікує споживач, і дати йому ще більше
Сьогодні без новітніх технологій у сфері надання юридичних послуг (LegalTech) не обійтись жодному юристові-практику.По-перше, це зручно та суттєво скорочує час на пошук, обробку й аналітику юридичної інформації. По-друге, програми та системи зроблять це без помилок, адже людський чинник тут відсутній. Усі сервісні рішення розробники постійно вдосконалюють, додаючи нові актуальні опції. У цьому сенсі українська система пошуку й аналізу судової практики PravoSud не стала винятком.
– За цей рік ми провели низку опитувань серед більш ніж 1000 наших користувачів програми, аби кожен юрист отримав максимально зручний для роботи інструмент, – зазначив Михайло Вертепа, CEO «PravoSud».
Окрім більш зручного інтерфейсу, було суттєво доповнено функціонал системи PravoSud. Михайло Вертепа розповів, які саме нововведення впроваджено за останні місяці:
1. Зміна дизайну інтерфейсу
Ми постійно осучаснюємо дизайн інтерфейсу. Наразі оновили пошукову систему, а далі вдосконалимо зовнішній вигляд решти модулів. Причому модуль пошуку не тільки змінився зовнішньо, а й отримав додаткові «бонуси». Наприклад, режим «день/ніч» для меню можна активувати кнопкою біля логотипа в центральному меню.
2. Поліпшення функціоналу системи
Останні місяці ми активно працювали над поліпшенням зручності функціоналу PravoSud, а також додали декілька нових можливостей для користувача. Зокрема, у функції пошуку відтепер можна не лише знайти релевантну інформацію згідно з вашим пошуковим запитом, а й у картці документа одразу побачити його історію та статус: чинний документ, змінений або скасований наступною інстанцією.
3. Глибший аналіз роботи судді
Модуль аналітики в PravoSud дає змогу проаналізувати, як той чи інший суддя розглядає справи: тривалість розгляду, оскарження, результати оскаржень та ін. Зараз за кожною із цих категорій можна здійснити додатковий мікропошук – і ви побачите в наочній зручній формі базові показники роботи судді та зможете проаналізувати, як саме цей суддя розглядає певну категорію справ та які рішення, як правило, виносить.
4. Додаткові опції для моніторингу
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.