Головна Блог Новини Іван Ліщина: Україна посідає 2 місце за кількістю справ у ЄСПЛ

Іван Ліщина: Україна посідає 2 місце за кількістю справ у ЄСПЛ

13.07.2017
Переглядів : 1390

В ході слухання на тему «Виконання рішень Європейського суду з прав людини: сучасний стан та перспективи» урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Іван Ліщина розповів, що Україна посідає 2 місце за кількістю сплав на розгляді у ЕСПЛ, на першому місці знаходиться Туреччина, на третьому - Угорщина. За даними Івана Ліщини, всього на розгляді ЄСПЛ знаходиться близько 18,7 тисяч справ проти України щодо невиконання рішень національних судів.
«Зараз ми зібрали практично всю інформацію щодо заборгованості центральних органів влади, процес збору інформації щодо заборгованості органів місцевої влади та місцевого самоврядування триває. Тому сьогодні я не можу надати підсумкові дані щодо загальної суми заборгованості держави за рішенням судів», - зазначив Іван Ліщина.
Як відомо, ситуація почала загострюватись ще в червні 2016 року, коли Комітет міністрів Ради Європи прийняв рішення про необхідність впровадити в нашій країні трирівневу стратегію вирішення цього питання. Проте, чиновники не змогли визначити суму заборгованості по невиконаним рішенням і не було змоги внести відповідні зміни до Державного бюджету.

Згадайте новину: Як довго Україна залишатиметься рекордсменом за скаргами до ЄСПЛ?

Читайте статтю: До питання застосування практики ЄСПЛ: Хто не хоче захищати права людини шукає причини, а хто хоче – можливості.

Джерело: Юридичний ресурс "Протокол"

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст