В Україні стартував пілот Державного аграрного реєстру, функціоналом якого передбачена можливість формування заявки на виправлення помилок у Державному земельному кадастрі, йдеться на сайті land.gov.ua. Вже зараз Держгеокадастром усуваються помилки у Державному земельному кадастрі, зокрема:
«Держгеокадастр докладає максимальних зусиль задля виправлення колишніх помилок, у цій парадигмі комунікація з громадянами відіграє чи найважливішу роль. Саме тому, ми одразу підтримали ініціативу стосовно інтеграції та вдосконалення наявних реєстрів, які, безперечно, не є досконалими. Тому, взаємодія з Державним аграрним реєстром — реальний шанс якісно вдосконалити інформаційне наповнення Державного земельного кадастру», — зауважив Денис Башлик.
Згадайте новину: Держгеокадастр: Документи на землю можна погодити он-лайн
Довідково. Державний аграрний реєстр — електронний майданчик, що сприятиме створенню прозорої системи державної підтримки аграріїв, зробить взаємодію між державою та сільськогосподарським виробником простою, доступною, зручною та простежуваною. За допомогою Аграрного реєстру планується надання державних сервісів, спрощення доступу до банківського фінансування та програм кредитних гарантій, запровадження програм таргетованої державної підтримки та оцінки їхньої ефективності.
Згадайте новину:Аналіз 14 земельних проектів: вільний ринок землі, Держгеокадастр, оренда, електронні аукціони, землі оборони
Ознайомитися з планом роботи мобільних команд операторів можна за посиланням.
Зареєструватися в Державному аграрному реєстрі онлайн.
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.