Головна Блог Новини БРАВО: Слідом за Касько гепрокурор Шокін подав у відставку

БРАВО: Слідом за Касько гепрокурор Шокін подав у відставку

16.02.2016
Автор:
Переглядів : 2253

Генеральний прокурор України Віктор Шокін подав у відставку. Про це в Twitter повідомив заступник голови депутатської фракції "Блок Петра Порошенко" Мустафа Найєм.

Також цю інформацію "Українській правді" підтвердили у Генпрокуратурі. "Шокін подав у відставку", - сказав співрозмовник видання.

Як повідомлялося, сьогодні президент Петро Порошенко оприлюднив звернення, у якому закликав генпрокурора Шокіна піти у відставку.

Згадайте новину: Шокін змусив таки заступника генпрокурора Віталія Каська подати у відставку

"Сьогодні зранку я мав зустріч і грунтовну розмову з Генеральним прокурором. Я звернувся до Віктора Миколайовича з пропозицією, щоб він написав заяву про відставку. Віктор Шокін впровадив ті реформи, яким в ГПУ чинили спротив десятиліттями: позбавлення прокуратури загального нагляду, створення Національного антикорупційного бюро і Державного бюро розслідувань, тощо. Це з одного боку. З іншого, ГПУ, на жаль, не змогла заручитися довірою суспільства. І саме тому на порядку денному стоїть питання про відставку Генпрокурора", - йдеться в заяві Порошенка.

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст