12 травня Голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександр Новіков призначив своїм заступником Артема Ситника.
У НАЗК він відповідатиме за такі напрями:
Артем Ситник також виконуватиме обов’язки Голови в разі відсутності останнього.
У 2015 році Артем Ситник за результатами першого в Україні незалежного конкурсу на посаду керівника органу влади був призначений на посаду Голови Національного антикорупційного бюро України. Він обіймав цю посаду до 2022 року та з командою фактично створив цей орган.
За період його керівництва НАБУ стало стандартом доброчесності в системі органів влади України, загрозою кожного корупціонера. Так, НАБУ притягнуло до відповідальності понад 1000 корупціонерів. Поміж них — 6 міністрів та їхніх заступників, 13 керівників центральних органів виконавчої влади, 22 народних депутати, 70 суддів та 94 керівника державних підприємств.
«Артем Ситник — людина з унікальним в умовах України досвідом. Повернення його до антикорупційного фронту України важливе для повного подолання корупційних ризиків у воєнний та післявоєнний час спільно з командами Президента, Уряду та Парламенту», — підкреслив Голова НАЗК Олександр Новіков.
Згадайте новину: Артем Ситник залишається директором НАБУ, попри рішення КСУ – заява бюро
Олександр Стародубцев, який займав вказану посаду раніше, продовжить працювати в команді команд НАЗК на посаді заступника керівника апарату.
Поміж його повноважень залишаться координація HR-напрямку, ІТ та просвітницької роботи. Отже, він продовжить координувати впровадження проєкту UkraineNOW.Візія майбутнього, що реалізується за підтримки «Антикорупційної ініціативи ЄС», проєкту з використання штучного інтелекту DataMining, методологій OKR (objectives and key results) та «П‘яти дисциплін», займатися розвитком ERP-системи управління справами, яка фактично переводить всю роботу органу в діджитал-середовище. Так, у 2021 НАЗК стало першим органом влади в Україні, команда якого впровадила таку систему в роботу.
Джерело: НАЗК
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.