Головна Блог Новини Аграрії залучили близько 3 мільярдів завдяки аграрним розпискам

Аграрії залучили близько 3 мільярдів завдяки аграрним розпискам

17.05.2018
Переглядів : 1026

Від початку реалізації проекту аграрних розписок в Україні у 2015 році і до сьогодні вітчизняні аграрії залучили 2,85 млрд грн для розвитку бізнесу, повідомляє news.finance.ua.

Такими результатами поділився Кирило Мухомедзянов, спеціаліст із фінансового сектору проекту IFC «Аграрні розписки в Україні» в рамках V Міжнародної конференції аграрних інвесторів Agri Invest Forum 16 травня у Києві, повідомляє agravery.com.

Він зазначив, що загалом в Україні за цей період було видано 457 аграрних розписок, з яких 285 фінансових (залучено 1,25 млрд грн) та 172 товарні (залучено 1,6 млрд грн).

Читайте статтю: Блокування податкових накладних. У світлі нових «досягнень» реєстрації їх реєстрації.

«До 2018 року в Україні діяв пілотний проект, який включав кілька областей. Цьогоріч дія інструменту фінансових розписок розширилася на всю територію країни. За період реалізації було видано 457 розписок (285 фінансових і 172 товарні)», — поділився експерт.

Мухомедзянов додав, що лише у 2018 році аграрії залучили 1,7 млрд грн за 275 розписками.

За його словами, інструментом аграрних розписок можуть користуватися усі без виключення виробники – від дрібних і середніх до агрохолдингів. Хоча насамперед цей інструмент зорієнтований на сегмент невеликих гравців.

Згадайте новину: Как украинскому бизнесу разблокировать налоговую накладную

Фото: www.ukrinform.ua

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст