Головна Блог Новини Адвокатська етика у відповідях на питання кваліфікаційного іспиту

Адвокатська етика у відповідях на питання кваліфікаційного іспиту

13.10.2021
Переглядів : 2990

До збірника відповідей «Довідника майбутнього адвоката» на питання теоретичної частини Програми складення адвокатського кваліфікаційного іспиту на аналітично-правовій платформі Lex щойно додано розділ ІІ Програми Правила адвокатської етики.

Розділ побудовано на матеріалах Правил адвокатської етики зі змінами, внесеними З’їздом адвокатів України 15 лютого 2019 р.

Він містить не лише упорядковані відповіді на запитання з правил адвокатської етики, а й деякі висновки Верховного Суду щодо них. Наприклад стосовно того, що адвокат не має права системно співпрацювати з органами досудового розслідування, займатися діяльністю, яка ставила б його в будь-яку залежність від інших осіб; неповідомлення адвоката, який уже прийняв доручення клієнта, залученим адвокатом не завжди свідчить про порушення ним ст. 23 Правил адвокатської етики, закінченні строку дії довіреності не означає, що адвокатську таємницю можна розголошувати, та інші.

До Довідника майбутнього адвоката - збірника відповідей на питання теоретичної частини Програми складення адвокатського кваліфікаційного іспиту першим підключено розділ ХІ Програми – Сімейне право. Також доступні вже розділи V – Цивільне право та IX – Законодавство про працю. Доступні та готові до використання й зразки документів для складання письмового адвокатського іспиту.

Головна особливість Довідника майбутнього адвоката - постійно актуальний стан, адже в текстах відповідей на екзаменаційні питання містяться посилання на чинні норми права в системі LEX.

Отже, у порівнянні з друкованими виданнями для підготовки до іспитів, які частково втрачають актуальність після змін в законодавстві, що зараз надходять нестримним потоком, Довідник майбутнього адвоката на платформі Lex ніколи не застаріє.

Інформаційно-аналітична платформа LEX - це електронна база юридичної інформації, експертних послуг та практичних інструментів. Гармонійне поєднання цих трьох елементів забезпечує унікальні переваги для користувачів LEX.

В даний час LEX використовують понад 215 тисяч онлайн-користувачів як в Україні, так і в країнах Європи.

Система включає знання з усіх галузей права і кожен клієнт може вибрати версію LEX відповідно до своєї професії та потреб. Завдяки персоналізації системи, такі фахівці, як адвокат, нотаріус, підприємець чи представник місцевого самоврядування можуть використовувати вибрані знання та інформацію для прийняття правильних рішень.

Переваги доступу до LEX включають:

  • широку базу практичних коментарів та посібників;
  • графічні покрокові візуальні схеми вирішення юридичних завдань із зазначенням правових підстав та обгрунтуванням;
  • повна база необхідних правових актів;
  • шаблони договорів, листів, заяв та сертифікатів, готових до використання.

Нагадаємо, стати користувачем онлайн-платформи LEX дуже легко: Ви маєте можливість отримати безкоштовний демо-доступ до ресурсу, а також, в разі потреби, консультацію спеціаліста з клієнтської підтримки платформи.

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст