Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС), Міністерство природи та Держпродспоживслужба просять скасувати мораторій на перевірки бізнесу, передає УНН.
У Держпродспоживслужбі заявили, що мораторій на перевірки бізнесу діє в Україні майже три роки, і як показує практика, є невиправданим кроком. У службі наголосили, що жодних превентивних заходів контролю за безпекою харчових продуктів та санітарних норм в країні тепер немає.
"Дія мораторію напряму позначилася на кількості перевірок. Протягом 2016 року державними інспекторами планово було перевірено 12 тис 207 об'єктів, а у поточному році перевірено 6 тис. 234 об'єкти, позапланово перевірено 3 тис. 647 суб'єктів господарювання.
Читайте статью: Мораторий на проверки: вроде есть, но его все меньше
Окремо слід зазначити, що 2 тис. 457 позапланових перевірок ( 67, 4% ) були проведені за письмовим запитом суб'єкта господарювання на проведення перевірки щодо отримання експлуатаційного дозволу", - йдеться в інформації Держпроду.
В свою чергу, ДСНС зафіксувало різке збільшення пожеж цього року (на 46%).
У відомстві зазначають, що не всі пожежонебезпечні підприємства вдається перевірити вчасно. Через супротив власників підприємств, які прикриваються мораторієм, співробітники ДСНС змушені звертатися до суду, аби отримати дозвіл на перевірки.
На мораторій скаржаться і в Мінприроди. Так, у відомстві наголошують, що не можуть перевірити підприємства, які працюють з токсичними відходами через дію мораторію.
Читайте статью: Как обжаловать проверку ГОСТРУДА. Положительная судебная практика
Як наслідок, у регіонах із небезпечними відходами отруюються діти, а регулятор не може цьому завадити.
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.