Главная Блог Новости Тайсон відпочиває. Пасажира машини, який вкусив поліцейського за вухо в комендантську годину, посадили на 4 роки

Тайсон відпочиває. Пасажира машини, який вкусив поліцейського за вухо в комендантську годину, посадили на 4 роки

22.09.2022
Просмотров : 1512

Білоцерківський міськрайонний суд Київської області визнав чоловіка винним в умисному заподіянні працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на вирок від 20 вересня.

16 липня 2022-го близько 23 год. 10 хв., на трасі «Київ Одеса» капрал поліції зупинив жигулі, які рухалися під час комендантської години. У водія спостерігалися знаки алкогольного сп’яніння і йому запропонували пройти перевірку на місці, на що той погодився і пройшов до службового автомобіля працівників поліції. Та далі під час освідування чоловік почав вести себе агресивно та сперечався з правоохоронцями. Почувши словесну перепалку, з автомобіля вийшли два пасажири, одним із яких був обвинувачених. Чоловіки підійшли до автівки поліції і заважали проведенню освідування свого товариша, який був за кермом, при цьому вели себе агресивно та сварилися нецензурною лайкою в бік працівників поліції.

Обвинувачений штовхнув патрульного та намагався вирвати у нього рацію радіостанцію, по якій той викликав допоміжні наряди для врегулювання конфлікту. Поліцейський застосував до громадянина сльозогінний газ. У відповідь чоловік нахилився і вкусив його за вухо.

Патрульному заподіяно рану вушної раковини, що відноситься до категорії легких тілесних ушкоджень, що спричинило короткочасний розлад здоров’я.

Згадайте новину: Знову крайнощі ... Суд після 5 років СІЗО звільнив учасника АТО, який убив свою стареньку тітку за проросійські погляди

Cуд кваліфікує дії чоловіка як умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням службових обов’язків (ч.2 ст.345 ККУ).

Обвинувачений визнав скоєння цього злочину, щиро покаявся, вибачився перед потерпілим. Сказав, що не зможе детально пояснити, в який момент конфлікту вкусив поліцейського, адже був п’яний. Шкоду не намагався відшкодувати через відсутність коштів.

У минулому чоловік має 10 судимостей за корисливі злочини проти власності громадян і проти громадської безпеки, громадського порядку: вироки щодо нього ухвалювалися в період із 1993 по 2019 рік. Влітку 2021-го громадянин був звільнений з Білоцерківської виправної колонії № 35 по відбуттю строку тюремного покарання.

Обставинами, що обтяжують покарання, є скоєння злочину в стані алкогольного сп’яніння та з використанням умов воєнного стану.

Cуд бере до уваги відомості про попередні випадки притягнення до кримінальної відповідальності. І вважає неможливим виправлення та перевиховання обвинуваченого без ізоляції від суспільства та призначає йому покарання ближче до максимальної межі у межах санкції ч.2 ст.345 ККУ.

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст