Приватбанк убезпечив себе від арештів і примусового списання коштів.
Індустріальний районний суд м. Дніпра виніс рішення у справі № 202/1828/16-ц, яким заборонив Державній виконавчій службі та спорідненим структурам накладати арешт і примусово стягувати з Приватбанку кошти. Крім того заборонив і банкам, в яких відкриті рахунки Приватбанку, списувати з них кошти.
Найцікавіше – серед цих фінустанов є Національний банк України. А також: Укрексімбанк, Ощадбанк, Сітібанк, Укрсоцбанк, банк “Південний”, “Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках” і Акцент-Банк.
Згадайте новину: Статки Табачникa: арештовано 4 банківських рахунки - скільки ще лишилось?
“Де-факто це означає, що якщо Приватбанк не поверне Нацбанку рефінансування, то НБУ не зможе стягнути з нього гроші через суд або заарештувати рахунки – просто неймовірні можливості й влада над регулятором. Наскільки заангажований дніпропетровський суддя Мороз, який виніс незвичайне рішення – складно сказати, не маючи всіх фактів.
Дивно інше – що НБУ не повідомив про наявність рішення Приватбанку і що не повідомив про свої плани подавати апеляцію і оскаржувати рішення. Якщо регулятор цього не зробить, то це буде не просто ганьбою для центробанку, це буде свідченням корупції в Нацбанку і сприяння Приватбанку в ухиленні від виконання рішень судів, що набули законної сили, а також будь-яких інших виконавчих документів”, – прокоментував ситуацію старший партнер адвокатської компанії “Кравець і партнери” Ростислав Кравець.
Джерело: УБР
Згадайте новину: Щось у лісі здохло: Суд арестовал акции Курченко на два миллиарда
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.