Реформа роботи митних органів має відбутися за такою ж схемою, за якою створено національну поліцію, оскільки це єдиний дієвий спосіб викорінення корупції, залучення нових людей і зміни підходів до виконання функціональних обов’язків.
Про це заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк.
“Я переконаний, що з митницею можна змінити ситуацію по типу національної поліції, – сказав Данилюк. – Є функціональні обов’язки, є люди, які їх виконують”.
Він зазначив, що сьогодні вже чимало зроблено в сфері реформи митниці.
Згадайте новину: Реванш старої системи через нелюстрованих суддів: чи повернеться міліція?
“Деякі наші ініціативи будуть діяти вже з 1 серпня. Це ініціатива єдиного вікна, ініціатива по мобільним групам, – сказав міністр. – Не треба махати шашками, треба працювати інтелектуально. Завдання буде таким: аналітично з центрального офісу розглянути, де є ризики, і вже потім направляти мобільні групи для перевірки – ризик реалізувався чи ні. Це буде тримати у великому тонусі і митників, і контрабандистів”.
Міністр також зазначив, що ефект від уже вжитих заходів і кроків, які будуть реалізовані в подальшому, буде не швидким, але відчутним.
“Не можна оцінювати по цифрам останнього місяця-двох. Давайте подивимося на цифри через кілька місяців”, – запропонував міністр.
Вспомните новость: Аваков: восстановленные через суды милиционеры не будут работать в полиции
Раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував через місяць початок масштабної реформи митниці з урахуванням рекомендацій американських фахівців, які працювали в Україні на початку липня. До середини серпня американські колеги мають представити план реформування митної служби та зміни процесів контролю на кордоні, які дозволили б змінити нинішню ситуацію і викорінити корупцію.
За оцінками експертів, щорічно Україна недоотримує до бюджету до 100 мільярдів гривень митних платежів.
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстCopyright © 2014-2025 «Протокол». Все права защищены.