Главная Блог Новости Чи треба радіти падінню рубля?

Чи треба радіти падінню рубля?

12.04.2018
Просмотров : 1382

Економісти пояснюють, як обвал російської валюти впливає на українську економіку

Напередодні православного Великодня, 6 квітня, США ввели санкції проти 24 російських бізнесменів і чиновників та 14 російських компаній, включених у так звану кремлівську доповідь. За словами експертів, саме ці заходи, а також через загострення ситуації навколо Сирії російський рубль почав чергове стрімке піке.

Зниження курсу рубля почалося 9 квітня, коли євро за торгову сесію подорожчав майже на три рублі, а долар — майже на два. Ослаблення курсу російської валюти відбувалося на тлі зниження основних біржових індексів, пов’язаного з падінням котирувань акцій російських компаній через нові санкції.

До слова, вартість акцій деяких російських компаній, зокрема, компанії «Русал» олігарха Олега Дерипаски, впали на 50%. За словами фінансових аналітиків, це безпрецендентне явище для російських компаній.

Сьогодні, 10 квітня, курс російського рубля продовжив знижуватися. Так, за останніми даними, курс долара пройшов позначку в 62 рублі, а євро - 78.

Різке знецінення нацвалюти РФ відбувалось у 2014 році після введення американських санкцій та стрибків вартості нафти, до якої найбільше прив’язаний російський рубль.

Тим часом у Кремлі заспокоюють росіян і кажуть, що коливання курсу – емоційна реакція на американські санкції, не більше того.

Не секрет, що і до 2014 року, і навіть зараз, українська економіка тісно зав’язана на російську. Як нинішнє падіння рубля вплине на Україну та чого очікувати далі? Відповіді на ці запитання дають провідні економічні експерти.

Вспомните новость: Ценовое ралли. Как девальвация гривны влияет на стоимость бензина

10 квітня, курс російського рубля продовжив знижуватися, курс долара пройшов позначку в 62 рублі.

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст