Головна Блог ... Новини Змушують "відсунутись": військовий розповів, як ЗСУ впливають на командні штаби окупантів Змушують "відсунутись": військовий розпо...

Змушують "відсунутись": військовий розповів, як ЗСУ впливають на командні штаби окупантів

 • 0

 • 0

 • 33

Відключити рекламу

Майор запасу НГУ, ветеран російсько-української війни Олексій Гетьман розповів, що за допомогою ударів високоточною зброєю ЗСУ вже впливають на дії росіян, зокрема, примушують "відсувати"  командні штаби якомога далі від лінії фронту. 

Зокрема, в ефірі "Еспресо" Гетьман сказав, що немає сенсу нищити вартісними ракетами просто умовне скупчення живої сили ворога, але удари високоточною зброєю по командних пунктах та пунктах зв’язку, складах зі зброєю, ремонтній базі тощо цілком виправдані. Військовий додав, що такі атаки Сил оборони України вже впливають на дії окупантів.

"Їм (росіянам – УНІАН) вже доводиться перевозити свої штаби якомога далі від лінії фронту. Тому що раніше вони були розташовані неподалік від неї, бо тоді їм простіше керувати. На відстані 100-150 км від лінії фронту це ще теоретично можливо, а на відстані 200-250 км практично неможливо. Це вже не керування, а якась гра", - пояснив Гетьман.

Тому, за його словами, завданням ЗСУ є тримати російських загарбників під вогневим контролем.

"Треба намагатися домовитися з США, щоб дали нам дозвіл використовувати ракети на дальність 250-300 км. Тому що потрібно, щоб росіяни перемістили усі засоби зв'язку керування, і все, що забезпечує діяльність військ на нулі якомога далі. З великої відстані керувати телефоном або по радіозв'язку можливо, але дуже часто потрібна присутність когось зі штабів (на місці – УНІАН). В цьому є певна специфіка роботи", - пояснив Гетьман. 

Удари ЗСУ по російських окупантах - новини

Нагадаємо, у ніч на 12 червня ЗСУ атакували російські зенітні ракетні комплекси, розгорнуті в анексованому Криму. За даними Генштабу Збройних сил України, завдано групового ракетного удару по одному ворожому зенітному ракетному дивізіону С-300 неподалік Бельбеку, а також двох зенітних ракетних дивізіонах С-400 поблизу Бельбеку та Севастополя. Вже підтверджено влучання в районах цілей.

Знищено два радари комплексів С-300 та С-400, інформація про ще один радар уточнюється.  Також зафіксована подальша детонація боєкомплектів у всіх трьох районах розміщення зенітних ракетних дивізіонів РФ.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 33

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 33

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст