Головна Блог ... Новини Здивували! Голова ВГСУ Львов, заступник ВАСУ Смокович, заступник ВССУ Червинська отримали негативний висновок Ради доброчесності. Що далі… Здивували! Голова ВГСУ Львов, заступник ВАСУ Смоко...

Здивували! Голова ВГСУ Львов, заступник ВАСУ Смокович, заступник ВССУ Червинська отримали негативний висновок Ради доброчесності. Що далі…

  • Автор: 

    Соля

  • 2

  • 0

  • 1999

Відключити рекламу
Здивували! Голова ВГСУ Львов, заступник ВАСУ Смокович, заступник ВССУ Червинська отримали негативний висновок Ради доброчесності. Що далі…  - tn1_zdivuvali_golova_vgsu_lvov_zastupnik_vasu_smokovich_zastupnik_vssu_chervinska_otrimali_negativniy_visnovok_radi_dobrochesnosti_shcho_dali_591db81cc1884.png

16 травня цього року Громадська рада доброчесності ухвалила негативний висновок стосовно Голови Вищого господарського суду України Богдана Львова, який претендує на посаду судді Касаційного господарського суду.

Також цхалено висновок про невідповідність критеріям доброчесності заступника Голови Вищого адміністративного суду України Михайла Смоковича.

У висновку зазначається, що Смокович був у складі колегії, яка розглядала справи про скасування подання Вищої ради юстиції про звільнення суддів, які приймали рішення стосовно учасників Автомайдану. Ще однією підставою для негативного висновку зазначається той факт, що прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом втручання в автоматизовану систему розподілу справ у ВАСУ.

Інший негативний висновок Громадської ради доброчесності отримала Марина Червинська, яка будучи суддею Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і крімінальних справ водночас обіймає посаду заступника голови цього суду. Такий висновок ухвалено на підставі того, що кандидат нібито не задекларувала нерухомість.

Крім того, не пройшли перевірку на доброчесність судді Вищого спеціалізованого суду Тетяна Широян, Людмила Шибко та Тетяна Франтовська, а також заступниця Генерального прокурора України Анжела Стрижевська.

Текст висновку: Богдан Львов https://grd.gov.ua/data/files/conclusions/16_05_2017/vysn/lvov_vysn.pdf

З текстом висновків Громадської ради доброчесності можливо ознайовиться тут

Громадська рада доброчесності створена і діє на підставі статті 87 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» з метою сприяння Вищій кваліфікаційній комісії суддів України у встановленні відповідності судді (кандидата на посаду судді) критеріям професійної етики та доброчесності для цілей кваліфікаційного оцінювання.

Громадська рада доброчесності складається з двадцяти членів, які обираються строком на два роки.

Відповідно до частини 6 статті 87 Закону Громадська рада доброчесності, зокрема:

  • збирає, перевіряє та аналізує інформацію щодо судді (кандидата на посаду судді);
  • надає Вищій кваліфікаційній комісії суддів України інформацію щодо судді (кандидата на посаду судді);
  • надає, за наявності відповідних підстав, Вищій кваліфікаційній комісії суддів України висновок про невідповідність судді (кандидата на посаду судді) критеріям професійної етики та доброчесності, який додається до досьє кандидата на посаду судді або до суддівського досьє;
  • делегує уповноваженого представника для участі у засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України щодо кваліфікаційного оцінювання судді (кандидата на посаду судді);

Частиною першою статті 88 Закону визначено:

Якщо Громадська рада доброчесності у своєму висновку встановила, що суддя (кандидат на посаду судді) не відповідає критеріям професійної етики та доброчесності, то Вища кваліфікаційна комісія суддів України може ухвалити рішення про підтвердження здатності такого судді (кандидата на посаду судді) здійснювати правосуддя у відповідному суді лише у разі, якщо таке рішення підтримане не менше ніж одинадцятьма її членами.

  • 1999

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 1999

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст