Головна Блог ... Аналітична стаття Статті Застосовані в книгах «Складові успіху у кримінальному процесі » методи захисту вкотре довели свою ефективність. Виправдувальний вирок Самарського районного суду м.Дніпро від 15.11.2019р. за ч.2 ст. 307 КК України. Застосовані в книгах «Складові успіху у кримінальн...

Застосовані в книгах «Складові успіху у кримінальному процесі » методи захисту вкотре довели свою ефективність. Виправдувальний вирок Самарського районного суду м.Дніпро від 15.11.2019р. за ч.2 ст. 307 КК України.

Відключити рекламу
 - tn1_zastosovani_v_knigah_skladovi_uspihu_u_kriminalnomu_protsesi_metodi_zahistu_vkotre_doveli_svoyu_efektivnist_vipravduvalniy_virok_samarskogo_rayonnogo_sudu_m_dnipro_vid_15_11_2019r_za_ch_2_st_307_kk_ukraini_5dd6d35010894.jpg

Адвокат Несінов О.М.

Коли в державі процент виправдувальних вироків набагато менше одного відсотка від загальної їх кількості, це означає що з правосуддям не все гаразд.

Не потрібно бути юристом та вивчати матеріали кримінального провадження, щоб зрозуміти, що правосуддя, за таких обставин має явно виражений обвинувальний уклін, а суди дуже часто виступають помічниками прокурорів, а не незалежними арбітрами.

КНИГА: Складові успіху у кримінальному процесі. (книга друга)

Не зважаючи на те, що реформування судової системи в країні тривало всі роки незалежності, дійсних причин такої ситуації ніхто не досліджував (і до останнього часу це робити не збирався).

А тому, щоб досягти перемоги в процесі за таких умов, адвокат-захисник, має бути настільки переконливим ніж процесуальні опоненти, щоб не тільки у суду, але й у незалежних спостерігачів не залишилося жодних сумнівів відносно невинуватості підзахисного.

Саме так сталося у данному кримінальному провадженні, за обвинуваченням А. у нібито незаконному збуті наркотичних засобів. Суд визнав переконливими доводи сторони захисту а обвинувачення недоведеним, та постановив виправдувальний вирок.

Аналізуйте судовий акт: Блестящая работа адвоката Несинова: незаконно осуждённый на 8 лет с конфискацией по ст. ст. 307, 309 КК освобождён после двух лет пребывания под стражей в зале суда, приговор отменён, производство закрыто (Ухвала від 23 лютого 2017р.)

Основні мотиви та обґрунтування судового рішення наступні.

  1. Докази отримані в кримінальному провадженні з порушенням встановленого порядку, призводять до його несправедливості в цілому, незалежно від доказової сили таких доказів і від того, чи мало їх використання вирішальне значення для засудження обвинуваченого судом. (Рішення ЄСПЛ від 21.04.2011року по справі № 42310/04 «Нечипорук і Йонкало проти України»).

2.Слідчі дії, в тому числі обшук у А. проведено з порушенням вимог ст. 214 КПК - до внесення даних про правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР).

3. Якщо в результаті негласної слідчої дії виявлено ознаки злочину, який не розслідується у даному кримінальному провадженні, то отримана інформація може бути використана тільки на підставі ухвали слідчого судді (ВС/ККС № 751/7177/14 від 21.03.2018р.), чого в данному випадку не дотримано.

4. Оперуповноважені що приймали участь у обшуку, не мали ніяких для цього повноважень, що є порушенням ч.1 ст. 236 КПК України.

5. В протоколі обшуку зазначено, що в ході його проведення зроблені змиви з рук А., але відеозапис обшуку вказаної обставини не містить.

6. Дозвіл Апеляційного суду на проведення НСРД у вигляді аудіо-відео контролю зазначав місце – біля будинку №10 по вул. Т.. м.Дніпро та в інших громадських містах. Квартира А. не є громадським місцем і в ній не надавалось право здійснювати аудіо-відео запис.

7. Протоколи про проведення НСРД складені не в процесі або одразу після її проведення, а через 3 тижні, та за межами строків дозволу.

Читайте статю: Цивільний позов в кримінальному провадженні, що має врахувати сторона захисту

Сторона обвинувачення не довела яким чином могли вилучатися та направлятися на експертизу певні речі, за умови, що відповідні протоколи складалися лише через три-чотири тижні.

8. Згідно з доктриною «плодів отруєного дерева» якщо джерело доказів є неналежним, то всі докази отримані за його допомогою, будуть такими ж (справа ЄСПЛ «Гефген проти Німеччини»).

9. Працівники правоохоронних органів своїми навмисними діями спровокували обвинувачену на вчинення злочину, та схиляли її до цього.

10. Невід'ємною складовою прав особи у кримінальному провадженні є поінформованість про наявність у неї таких прав ст.3, ст.6 Конвенції, (ЄСПЛ заява № 4442/07, від 29.11.2018 р. «Грабовський проти України). В даному випадку органом досудового розслідування ці права порушені.

Більш детально про зазначені порушення наведено у вироку, що додається.

КНИГА: Складові успіху у кримінальному процесі (книга перша)

Слід зазначити, що наведені у вироку порушення є лише малою частиною від тих, що виявлені стороною захисту (що у вироку не наведені), але і їх виявилось достатньо, щоб визнати підзахисну невинуватою.

Таким чином застосовані в книгах «Складові успіху у кримінальному процесі » методи захисту вкотре довели свою ефективність.

Автор статі: адвокат Несінов Олег Миколайович

Читайте статтю: Адвокат Несінов довів порушення тайни нарадчої кімнати. Вирок скасовано вдруге.

иииии

иииии

иииии

ииии

jjjjjjj

kkkkk

ppppp

  • 4727

    Переглядів

  • 2

    Коментарі

  • 4727

    Переглядів

  • 2

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    З вироку не видно, що це заслуга адвоката. Але за таких порушень будь-який суд, навіть за відсутності адвоката, повинен виправдати обвтинуваченого.

    22.11.2019 11:05

    адвокат отработал свою конфетку, и пусть гр.А дальше продает наркоту, торчки это же так мило. смывы рук и контрольная закупка - это ничто, ведь формально бумажная процедура была нарушена. заигрались с формализмом так, что уже в безнаказанность переросло.

    22.11.2019 18:35

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні аналітичні статті

    Дивитись усі статті
    Дивитись усі статті
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст