Головна Блог ... Новини Зафіксовано перший смертельний випадок від віспи мавп Зафіксовано перший смертельний випадок від віспи м...

Зафіксовано перший смертельний випадок від віспи мавп

 • 0

 • 0

 • 31

Відключити рекламу

У Південно-Африканській Республіці (ПАР) зафіксувано першу смерть від віспи мавп. У лікарні помер 37-річний чоловік, підтвердив міністр охорони здоров'я країни Джо Пхаала.

Як пише видання Africa News, з початку червня в країні зафіксовано 5 впадків захворювання. Інші четверо пацієнтів також поки що не одужали, але двох із них виписали на "домашню ізоляцію", а двоє – ще в лікарні.

За словами Пхаала, всі випадки захворювання на віспу в ПАР зафіксовані у чоловіків у віці від 30 до 39 років, при цьому вони не відвідували країни, де зараз спостерігається спалах захворювання, що говорить про місцеву передачу інфекції.

"Одна смерть – це занадто багато, особливо від хвороби, якій можна запобігти і з якою можна боротися", – прокоментував Пхаала.

ПАР не має вакцини чи іншого лікування від віспи мавп. Департамент охорони здоров'я тільки отримав дозвіл на використання противірусного препарату "Тековірімат" для чотирьох хворих. Міністр закликав громадян країни  звертатися до лікарів, якщо вони відчули симптоми цього захворювання.

"Ми можемо запобігти поширенню цієї інфекційної хвороби, якщо ті, у кого є підозра на неї, або ті, хто контактував з хворими, звертатимуться до лікарень", – зазначив міністр.

Віспа мавп у світі

Як повідомили у Всесвітній організації охорони здоров'я тільки за квітень у світі підтвердились 528 нових випадків віспи мавп у 27 країнах. У Європі зафіксували 109 хворих на віспу мавп.

Довідка УНІАН. Віспа мавп - це вірусна хвороба, що поширюється через тісний контакт, зокрема через кров, біологічні рідини, ураження слизової. Вірусом можна заразитися від інфікованих диких тварин, зокрема мавп і гризунів, або через тісний контакт з хворою людиною.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 31

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 31

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст