0
0
43
Іноді шампанське може викликати не тільки головний біль, а й завдати значно більшої шкоди здоров'ю. Розповідаємо, кому не можна пити ігристе вино, а також з чим не можна змішувати шампанське - якщо ви все-таки його п'єте, і чим його закушувати, щоб мінімізувати негативний вплив напою на організм.
Кому не можна пити шампанськеШампанське вважають слабоалкогольним напоєм - він містить малий відсоток спирту (10-12%), але, незважаючи на це, деяким людям може нашкодити сильніше, ніж міцний алкоголь.
У зоні ризику насамперед - ті, хто має певні захворювання. Саме таким людям лікарі радять утриматися від вживання цього ігристого вина.
Шампанське не можна пити, якщо в людини:
виразка, гастрит та інші хвороби шлунково-кишкового тракту;хронічні захворювання нирок і печінки (панкреатит, холецистит) - напій має високу кислотність;цукровий діабет та інсулінорезистентність - у шампанському міститься багато цукру, і він провокує підвищення глюкози в крові;серйозні алергічні реакції;розлад нервової системи - напій може погіршити стан і призвести до апатії та депресії.У деяких випадках, попереджають лікарі, це "невинне" вино може спричинити таке загострення захворювань, що доведеться викликати швидку.
Також із шампанським слід бути обережним і здоровим людям: бульбашки вуглекислого газу в поєднанні зі спиртом прискорюють всмоктування алкоголю, тож сп'яніння настає швидше і може статися серйозне похмілля.
Тому, хто особливо чутливий до алкоголю або страждає частими головними болями, теж краще виключити напій зі свого меню. Крім усього, шампанське викликає сильний апетит - тим, хто худне, слід пам'ятати про це.
З чим не можна пити і чим не можна закушувати шампанськеШампанське не радять закушувати:
жирною та смаженою їжею - жирним смаженим м'ясом, смаженими овочами, майонезом, маслом;солоними продуктами - вони сприяють затримці рідини в організмі;шоколадом, цукерками, мармеладом, тістечками та тортами - це дуже солодкі продукти, тому можуть спричинити різкий і значний стрибок цукру в крові.Якщо говорити про те, з чим не можна пити шампанське, то це червоне вино (білі та червоні вина не змішують), а також зернові спирти - пиво, горілка, коньяк, віскі, джин. І, звісно, не можна понижувати "градус" - переходити на шампанське з міцніших напоїв.
Чим краще закушувати шампанське:
Такі закуски добре поєднуються з напоєм, не завдають шкоди та мінімізують вплив алкоголю.
Раніше ми розповідали, яка норма пива на день вважається умовно безпечною, і коли можна сідати за кермо після вживання пінного напою.
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
162
Коментарі:
0
Переглядів:
221
Коментарі:
0
Переглядів:
140
Коментарі:
0
Переглядів:
92
Коментарі:
0
Переглядів:
216
Коментарі:
0
Переглядів:
330
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.