1
0
686
Україні потрібно провести ревізію всіх родовищ корисних копалин і повернути народові незаконно викрадені для того, щоб залучити США до видобутку українських надр.
Про це заявив голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.
"Для того щоб надати дозвіл на надрокористування, його треба мати. Але не секрет, що за 30 років всі дозволи на комерційно цікаві родовища вже роздані "поважним" людям. Тобто пропонувати партнерам нема чого або майже нема чого", - розповів Гетманцев.
Він зазначив, що дискусія щодо ідеї залучення США до видобутку українських корисних копалин "повернула актуальність декількох важливих тем, які зусиллями зацікавлених осіб ще до війни пішли з порядку денного".
За його словами, перше питання, яке потрібно вирішити, – це проведення ревізій всіх родовищ корисних копалин і повернення народові України незаконно вкрадених.
"І скажімо прямо: його треба вирішувати незалежно від інтересів США або інших партнерів. Це наша справа та інтерес народу", – наголосив Гетманцев.
Як приклад, він навів ексміністра-втікача Миколу Злочевського, який продовжує отримувати значний дохід від українських родовищ.
Гетманцев наголосив, що після повернення родовищ "можливо і доцільно передати їх іноземному інвестору з країн-партнерів на взаємовигідних умовах, але точно без пільг і зі справедливою часткою від вартості добутого і бажано потім переробленого в Україні".
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
94
Коментарі:
0
Переглядів:
316
Коментарі:
0
Переглядів:
110
Коментарі:
0
Переглядів:
821
Коментарі:
0
Переглядів:
515
Коментарі:
1
Переглядів:
427
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.