Головна Блог ... Новини З 1 липня почав діяти експериментальний порядок присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна З 1 липня почав діяти експериментальний порядок пр...

З 1 липня почав діяти експериментальний порядок присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна

  • Автор: 

    Автор не вказаний

  • 5

  • 0

  • 6871

Відключити рекламу
З 1 липня почав діяти експериментальний порядок присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна - tn1_z_1_lipnya_pochav_diyati_eksperimentalniy_poryadok_prisvoennya_adres_ob_ektam_budivnitstva_ta_ob_ektam_neruhomogo_mayna_5d1a153d1d252.png

«До сьогодні наданням поштових адрес об’єктам будівництва займалися органи місцевої влади на власний розсуд. Не було чіткої процедури присвоєння адрес. На жаль це сприяло корупційним зловживанням та гальмуванню ведення бізнесу. Тому був розроблений чіткий прозорий порядок присвоєння поштових адрес новозбудованим об’єктам. Ці зміни також можуть позитивно вплинути на інвестиційний клімат України та покращити позиції нашої країни у рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business, зокрема за компонентом «Отримання дозволів на будівництво», – повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Згадайте новину: Мінрегіон НЕ буде виконувати рішення суду апеляційної інстанції, яким скасований наказ про затвердження нового ДБН - «Планування і забудова територій»

Новий порядок передбачає можливість присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна за єдиними процедурами та на безоплатній основі

  • під час отримання будівельного паспорту забудови земельної ділянки або містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки;
  • після отримання документу, що надає право на виконання будівельних робіт;
  • після прийняття об’єкта в експлуатацію.

Таким чином, отримати адресу об’єкту будівництва та нерухомого майна можна буде за 5 робочих днів, тоді як до цього цей термін становив в середньому 30 днів та більше.

Присвоєння адреси здійснюватимуть відповідні органи місцевої влади – виконкоми сільської, селищної, міської ради, районні у місті Києві державні адміністрації, районні та обласні державні адміністрації.

Згадайте новину: Мінрегіон спрощує процедуру отримання будівельного паспорта на садибну забудову

Мінрегіон підготував наказ щодо затвердження порядку визначення реквізитів адреси об’єктів будівництва та об’єктів нерухомого майна і зараз він проходить останні погодження.

Експериментальний порядок присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна діятиме з 01 липня 2019 року до 31 грудня 2020 року. Відповідна постанова КМУ №367 «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності» набрала чинності 28 квітня цього року.

По завершенню експерименту Мінрегіон має підготувати аналітику щодо його реалізації для остаточного затвердження рішення на законодавчому рівні.

Джерело: Мінрегіон

Згадайте новину: Мінрегіон: ЗАТВЕРДЖЕНО НОВИЙ ПОРЯДОК ВІДХИЛЕНЬ ВІД БУДІВЕЛЬНИХ НОРМ

  • 6871

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 6871

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст