Головна Посилання ... Вся інформація про трейдінг, бінарні опціони та криптовалюти: огляд safetradebinaryoptions.com Вся інформація про трейдінг, бінарні опціони та кр...

Вся інформація про трейдінг, бінарні опціони та криптовалюти: огляд safetradebinaryoptions.com

Професійний трейдер знає, що вміння передбачати поведінку ринку — результат наполегливої праці та досвіду.

Проект safetradebinaryoptions.com надає можливість отримати важливий досвід, використовуючи запропоновану базу знань на практиці. При цьому майданчик не передбачає купівлю курсів або приватних консультацій, він просто пропонує безкоштовно якісну інформацію з трейдингу. 

У команді проекту – досвідчені фінансові аналітики та економісти, які працюють на фінансовому ринку понад 7 років. Саме вони дбають про якість контенту.

Як і навіщо було створено проект?

Професійна економічна освіта дозволяє команді створювати освітній портал, який зрозуміло та експертно розповідає про трейдінг та криптовалюти. Новачки на такому майданчику зможуть отримати базові знання, а досвідчені трейдери – ознайомитись з аналітикою та взяти на озброєння різні “фішки”. 

https://lh6.googleusercontent.com/Of2M2OwbGXVHLjCYvTfeCjyma61Xd3yLRa48mJipxU5im2Af4_ypLOc3Y_7d7ab_u1xO0RyJU4ABr7cYXgUCanMz02dLZTTM5QjssWjoCGJLLwInyOO_-JVN8OGCdYzYI2sjpB-_bCa7TEy2MgcNyRs

Користувачі повинні аналізувати інформацію та приймати рішення, керуючись власними знаннями. Майданчик дає всі інструменти та навчальні матеріали, які допоможуть уникнути небезпечних помилок. 

Головні цілі порталу – це: 

  1. Надання повної інформації щодо правил торгівлі на фінансових ринках.

  2. Публікація оглядів та надання рекомендацій щодо вибору надійних брокерів. 

  3. Розміщення повних та простих інструкцій щодо роботи з торговими інструментами та аналітикою. 

  4. Навчання ефективним методам ведення торгівлі. 

Навчальний блог 

У таких сферах як фінанси та трейдинг – навчання це завжди зіткнення з великою кількістю теоретичної інформації та подальше її застосування на практиці. На майданчику є навчальний блог, у якому існують покрокові інструкції щодо використання конкретних інструментів та методик. 

У блозі знайдеться інформація про те:

  • як рухається ринок та змінюються курси; 

  • коли та де краще купувати/продавати криптовалюту; 

  • що таке криптовалютні піраміди та які ризики з ними пов'язані;

  • як торгувати через метатрейдер; 

  • чи реально торгувати бінарними опціонами, і чи є ризики.

https://lh6.googleusercontent.com/VsaJ5XJultx7xDz3DHUmxvcfi2Fr5o8fRHki7_i-YmVcym8b1D5YmR8INjN5StFlewVyL-IqY_ysWF8k85VSyLvwQFDeQ6jkmgkethGbsGzwJ0adDZTk5-eTYgF4iVjFoEJC2eNqewWq0f8v20MpDyU

Розділи сайту 

Інформація на сайті організована у декілька розділів. Основні: Криптовалюта, Форекс брокери, Бінарні брокери та Аналітика. Окремо виділено навчальний блог з оглядами, інструкціями та реальними торговими сесіями. 

Перші розділи присвячені реєстрації у відповідних сервісах, інформації про існуючі активи, методикам реалізації угод і так далі. Розділ Аналітика містить інформацію про інструменти для якісного аналізу ринку та складання прогнозів. 

Зв'язатися із командою проекту завжди можна через соцмережі. Інформація про них знаходиться внизу сайту.

Інструменти та сервіси 

На сайті можна скористатися такими інструментами: 

 

  1. Графік бінарних опціонів у онлайн режимі 

Інформація графіка дозволяє швидко проаналізувати будь-який інвестиційний актив та прийняти рішення. При цьому можна налаштувати зручний формат графіка, і відображення конкретних індикаторів. 

 

2. Зведений технічний аналіз

Застосовується цей вид аналізу для торгівлі бінарними опціонами, цифровими опціонами, форексом, CFD та іншими інструментами. Завдяки аналізу математичних та статистичних показників трейдер отримує точну інформацію для прогнозів. 

 

3. Діючий економічний календар 

Головна мета цього календаря – інформувати користувачів про макроекономічні події та проаналізувати їх вплив на ціну активу чи валютну пару. 

 

4. Календар звітності 

Календар звітності дозволяє дізнатися коли компанія опублікує щоквартальний фінансовий звіт. Ці звіти важливі не тільки для компанії, але й інвесторів, оскільки дозволяють оцінити повною мірою дохідність своїх інвестицій.

 

5. Сервіс надання актуального курсу валют та конвертори 

Дозволяє не тільки відстежувати курси валют та криптовалют, а також швидко проводити конвертацію за оптимальним курсом. Більшість конвертерів, які знаходяться у вільному доступі, містять інформацію лише про окремі валюти і криптовалюти. На safetradebinaryoptions.com зібрані максимально повні дані. 

 

6. Калькулятор прибутковості 

Подібні калькулятори використовують переважно для оцінки прибутковості угод на форекс та CFD. Але не тільки. Для бінарних та цифрових опціонів калькулятор також можна використовувати. Для отримання результату необхідно заповнити всі дані щодо угоди. 

 

7. Теплова карта валют

Візуалізує поведінку валютних пар, що є дуже важливим на ринку форекс, де трейдери оперують саме ними. Карту можна використовувати як підказку для декодування ситуації на ринку.

https://lh4.googleusercontent.com/3rjnFgkyoyvgsxPZ86RSd_N4ZpW01_WncQEc7f0ojCmFVhVkmhaQfo5isqbRT5Xzw8tueLijDbyUU6bu7DnZw5invipNJ_QBYOZBsUQX7up8BmAuTjv48BS_AWh6gXx6L8ZQZfZ2fAgYp0mUlwZj7dw

Повний список інструментів можна переглянути у розділі Аналітика на сайті.

Резюме 

Трейдинг, торгівля криптовалютою чи бінарними опціонами – ризик, якщо не мати достатньо знань та інформації. Помилки на цьому шляху загрожують реальними збитками. Автори порталу safetradebinaryoptions.com виступають за те, щоб новачки не втрачали гроші, а отримували стабільний прибуток. 

Safetradebinaryoptions.com – це можливість отримати всі інструкції щодо застосування корисних інструментів трейдингу. Професійна інформація на сайті дозволить уникнути неприємних помилок.

Переглядів : 255
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст