13.02.2016    Переглядів:  376
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Вперше в історії зустрілись Глава Римо-католицької церкви ПАПА Франциск і патріарх Московський і всєї Русі Кирило

Вперше в історії зустрілись Глава Римо-католицької церкви ПАПА Франциск і патріарх Московський і всєї Русі Кирило - vpershe_v_istorii_zustrilis_glava_rimo_katolitskoi_tserkvi_papa_frantsisk_i_patriarh_moskovskiy_i_vsei_rusi_kirilo_56be6a0962d3a.jpg

Глава Римо-католицької церкви Франциск і патріарх Московський Кирило після зустрічі 12 лютого підписали спільну декларацію, в якій закликали міжнародне співтовариство захистити християн Близького Сходу.

У документі мовиться, що у Сирії та Іраку насильство забрало тисячі життів, залишивши мільйони людей без даху над головою і засобів до існування. Папа і патріарх РПЦ вважають, що «необхідна широкомасштабна гуманітарна допомога народу у цих країнах і численним біженцям». Вони також закликали міжнародне співтовариство до негайних дій для запобігання витіснення християн із Близького Сходу. Патріарх Кирило і папа Франциск хочуть об’єднати зусилля для свідоцтва про спільну спадщину церкви та спільно реагувати на виклики сучасного світу. У декларації також мовиться, що патріарх і папа шкодують про зрівняння одностатевих шлюбів із традиційними.

Читайте статтю: Глобальная трагедия 1054 года: раскол христианской церкви на католическую и православную 

12 лютого папа Франциск зустрівся у Гавані з російським патріархом Кирилом. Це перша зустріч глави Римсько-католицької церкви і Російської православної церкви. Понтифік зробив зупинку на Кубі на шляху до Мексики, куди він прямує з візитом. Патріарх РПЦ 11 лютого прибув до Гавани й розпочне звідси латиноамериканське турне. Питання про зустріч папи та патріарха обговорювалося двома церквами близько 20 років.  У заяві Ватикану й Московського патріархату, яка передувала зустрічі на Кубі, ця подія характеризується як «знак надії для всіх людей доброї волі».

Згадайте новину: Собор єпископів Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) обрав предстоятелем митрополита Онуфрія. 

Джерело: Радіо Свобода

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: