08.04.2016    Переглядів:  335
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Виправдувальний вирок судді Дячука. Немає умислу в діях судді Лисенка, який позбавляв активістів Автомайдану водійських прав!

Виправдувальний вирок судді Дячука. Немає умислу в діях судді Лисенка, який позбавляв активістів Автомайдану водійських прав! - vipravduvalniy_virok_suddi_dyachuka_nemae_umislu_v_diyah_suddi_lisenka_yakiy_pozbavlyav_aktivistiv_avtomaydanu_vodiyskih_prav_57078f54188b2.jpg

Святошинський районний суд Києва виправдав суддю Києво-Святошинського райсуду Київської області Владислава Лисенка, обвинуваченого у винесенні завідомо незаконного рішення про позбавлення на 6 місяців водійських прав активіста Автомайдану.  Про це повідомив суддя Сергій Дячук. "Лисенка Владислава Вікторовича - виправдати, запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання - скасувати", - озвучив він вирок.

Суддя Лисенко звинувачувався в тому, що 29 січня 2014 року виніс незаконне рішення про позбавлення прав активіста Автомайдану, який брав участь в автопробігу до резиденції президента Віктора Януковича в Межигір'ї (Київська область).

При цьому активіст Автомайдану довів, що в зазначений час перебував у зовсім іншому місці і в автопробігу не брав участі.

Згадайте новину: Реванш старої системи через нелюстрованих суддів: чи повернеться міліція? 

У березні 2014 року суд апеляційної інстанції задовольнив його скаргу і скасував рішення судді Лисенка про позбавлення його водійських прав.

Суддя Дячук у вироку визнав, що суддя Лисенко виніс незаконне рішення, але наголосив, що немає доказів наявності умислу у нього на винесення завідомо незаконного рішення, як це передбачено в ст. 375 Кримінального кодексу.

Також у вироку зазначено, що суддя Лисенко не знав про причетність підсудного активіста до руху Автомайдан і не знав, що рапорт ДАІ проти нього було фальсифіковано.

Суд вирішив, що в діях судді Лисенка немає складу злочину.

Згадайте новину: Перше рішення суду про поновлення на посаді працівника поліції, який не пройшов атестацію. Суд проти люстрації!

Крім того, у вироку зазначено, що Генеральною прокуратурою була порушена процедура пред'явлення підозри судді Лисенку і не зібрано достатньо доказів його провини.

Після оголошення вироку прокурор повідомив, що має намір вивчити судове рішення і потім розглянути доцільність внесення апеляції на нього.

Вирок судді Лисенку є першим вироком суддям, які виносили рішення проти активістів Євромайдану.

Адвокат потерпілих і свідок у суді Роман Маселко пояснив це рішення тим, що прокуратура подавала до суду справу, знаючи , що вона розвалиться. Зокрема, за його словами, всі обвинувачення базувалися лише на його свідченнях.

"Це однозначно неправильно. Прокуратура могла и мала зібрати більшу доказову базу. І вона була. Зокрема Лисенко виніс не лише одне рішення, а до 10 рішень щодо "Автотомайдану". І прокуратура повинна була розглядати всі ці рішення в комплексі. А також дослідити і перевірити мої свідчення щодо впливу на даного суддю з боку голови суду. А прокуратура навіть не провела одночасний допит мене і судді", – сказав Маселко.

Читайте статтю: И сегодня система своих не сдаёт: «антимайдановские судьи» восстанавливаются в должностях через суд и продолжают осуществлять своё «правосудие» 

Адвокат додав, що пропонував на судовому засіданні провести дослідження з застосуванням поліграфу.

"Прокуратура на досудовій стадії про це не подумала. Не були допитані інші свідки. Не встановлено, чому справи "Автомайдану" в цьому суді розглядалися лише двома суддями, – додав він.

Маселко уточнив, що досудове слідство вела Київська обласна і Київська міська прокуратури.

Читайте статтю: Что думают судьи о статье 375 КК Украині «Постановление судьёй (судьями) заведомо неправосудного приговора, решения, определения или постановления» 

Джерело: Українські новини

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: