Головна Блог ... Новини Винайдено ліки, які відновлюють рух після інсульту: учені заявили про "прорив" Винайдено ліки, які відновлюють рух після інсульту...

Винайдено ліки, які відновлюють рух після інсульту: учені заявили про "прорив"

  • 0

  • 0

  • 560

Відключити рекламу

Учені Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі заявили про появу першого препарату, який може забезпечити комплексну реабілітацію пацієнта після інсульту без потреби у складній довгостроковій фізіотерапії, і назвали це "проривом", пише Newatlas.

Зазначається, що спочатку дослідники звузили список претендентів на ліки до двох сполук. Подальші ж дослідження показали, що один із цих препаратів - DDL-920 - призвів до повного відновлення контролю над рухами, чого великій кількості пацієнтів з інсультом зазвичай не вдається досягти.

Видання пише, що це справді стало важливим медичним досягненням, адже досі не було ліків, які б довели ефективність при реабілітації, тому пацієнтам доводиться обмежуватися фізіотерапією, щоб відновити сигнальні шляхи мозку і, як наслідок, - рухову функцію.

"Мета полягає в тому, щоб мати ліки, які могли б приймати пацієнти з інсультом і які створювали б ефект реабілітації. Реабілітація після інсульту має обмежені фактичні наслідки, оскільки більшість пацієнтів не можуть підтримувати інтенсивність реабілітації, необхідну для відновлення після інсульту", - пояснив провідний автор дослідження Томас Кармайкл.

Він додав, що відновлення після інсульту не схоже на більшість інших галузей медицини, де для лікування хвороби доступні ліки, наприклад у кардіології, при лікування інфекційних захворювань або раку.

Використовуючи мишей, Кармайкл з командою вперше ідентифікували ділянку в мозку, де після інсульту були порушені нейронні зв’язки. Ця ділянка була віддалена від місця власне крововиливу у мозок, що означає, що відключені нейрони були ізольовані і не могли відновити цей зв’язок самостійно. 

Учені з’ясували, що інсульт перервав зв’язок із нейронними клітинами парвальбуміну, які відіграють важливу роль у роботі мозку та рухових функціях людини, а також відповідають за певний ритм мозку, відомий як гама-коливання, який втрачається під час інсульту. 

Після того, як препарат випробували на мишах, відновив ці гама-коливання та, у свою чергу, зв’язок нейронів, що фактично сприяло одужанню мозку без важкої фізичної реабілітації.

У матеріалі йдеться, що препарату DDL-920 ще потрібно буде пройти численні випробування на людях для перевірки безпеки та ефективності, однак це вже прорив у лікуванні інсульту, який може принести користь мільйонам хворих. 

Раніше УНІАН розповідав, що учені випробували нові ліки проти вірусу Еболи. Дослідники з’ясували, що завдяки пероральному противірусному препарату мавпам після зараження вірусом Ебола вдалося вижити. На їхню думку, це відкриття може допомогти запобігти майбутнім спалахам смертельної інфекції. 


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 560

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 560

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати