20.08.2019 | Автор: Несінов Олег Миколайович    Переглядів:  1130
Задати питання автору
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Виходить книга адвоката Несінова О.М. "Складові успіху в кримінальному процесі" КНИГА ДРУГА.

Виходить книга адвоката Несінова О.М. "Складові успіху в кримінальному процесі"  КНИГА ДРУГА. - vihodit_kniga_advokata_nesinova_o_m_skladovi_uspihu_v_kriminalnomu_protsesi_kniga_druga_5d5b184cd3c9c.jpg

        До уваги юристів, адвокатів, правників, учасників кримінального процесу, нове видання:  книга адвоката Несінова О.М. "Складові успіху в кримінальному процесі"  КНИГА ДРУГА.

Це видання є логічним продовженням теми, що частково викладена в першій книзі автора "Складові успіху у кримінальному процесі", яка мала значний попит.

Зміст книги повністю відповідає її назві. Вона про історії успіху в кримінальному процесі та елементи, складові цього успіху. Це готова для застосування інструкція з процесуальними документами, що вже призвели до бажаних позитивних судових рішень, з порадами та коментарями автора. Ці документи є готовими шаблонами для використання адвокатами під час підготовки до судового процесу.

                Книга написана адвокатом - практиком, який має великий досвід, щоденно протягом десятків років веде процесуальні "війни" і досяг чисельних переміг.

          В ній порушені важливі для адвокатів питання кримінального процесу такі якоцінка доказів, заявлення відводів та заперечнень, роз' яснення судового рішення, дії захисника в період підготочого судового засідання, плюси і мінуси ініціювання повернення обвинувального акту прокурору, цивільнй позов в кримінальному провадженні, доведення відсутності належних повноважень слідчого, прокурора.

          Зроблено аналіз кримінального процесу в контексті вимог Конституції та деяких рішень  Конституційного Суду України. Запропоновані дії, та надані процесуальні документи застосовані  автором у кримінальних провадженнях ( заяви, заеперечення, апеляції, касації, клопотання, відводи ).

           Окремий розділ присвячений питанням прогалин та недоліків  в кримінально-процесуальному законодавстві,  слідчо-судовій практиці, які мало, або взагалі не досліджені. Вони можуть і повинні використовуватись учасниками для досягнення успіху  у кримінальному процесі.   Запропоновано як саме це робити.

Ще в двох розділах книги надані приклади успішної практики автора в питанні звільнення підзахисних, обвинувачених в тяжких та особливо тяжких злочинах,  з місць  перебування у неволі (6 прикладів), інша успішна практики  автора (9 прикладів). Наведені судові рішення та ключові процесуальні документи адвоката на підставі яких вони ухвалені.

В додатках також наведені корисні для адвокатів документи: позовна заява про відшкодування шкоди, завданої громадянину незаконними діями  органу дізнання, досудового слідства, прокуратури та суду,  дисциплінарна скарга на прокурорів, скарга на суддю до Вищої Ради правосуддя.

Важливими при підготовці до участі в кримінальному процесі є рішення ВС/ ККС за 2018-2019р.

Книга буде корисна всім, хто пов' язаний з кримінальним процесом, або планує брати у ньому участь. 

ДРУГА книга майже в 2,5 рази більша першої книги за обсягом, та має тверду обкладинку.

Автор: адвокат Несінов Олег Миколайович – переможець Всеукраїнського конкурсу ААУ «Адвокат року 2016 в номінації  кримінальне право».

Видавництво: Харків «Права людини»
Рік видання: 2019
Обкладинка: тверда
Кількість сторінок: 624 

ISBN  978- 617-7391-60-8 

 

Більш детально про книгу можна дізнатися з її змісту (додається)

З питань придбання книги звертатися до автора:  Несінов Олег Миколайович.

електронна адреса:  advokatzashita@gmail.com

вайбер (телефон) : 095-230-65-09

сторінка  фейсбуку -  https://www.facebook.com/profile.php?id=100002422153316

1130
Переглядів
0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
ЕСПЧ