Головна Блог ... Новини В Естонії розповіли, навіщо Україні бити по РФ

В Естонії розповіли, навіщо Україні бити по РФ

 • 0

 • 0

 • 52

Відключити рекламу

Дозвіл США бити по території Росії зайняв багато часу, але територія ворога цілком законна ціль для України, заявив голова комітету національної оборони парламенту Естонії Калев Стойческу в інтерв'ю "Голос України". 

"На мій погляд, має бути лише одна червона лінія. Якщо Росія нападе на НАТО, ми відповімо і правила гри будуть іншими. Територія Росії - не священна корова. Територія агресора - законна ціль", - наголосив він. 

Стойческу додав, що таке рішення США зайняло багато місяців, щоб добитись того, щоб Україні дали право завдавати удар за межами окупованих територій, по законних військових об’єктах, по аеродромах. Але не по нафтопереробних заводах, хоча, за його словами, вони також використовуються для воєнної машини. Він також назвав це "активним захистом", пояснюючи це тим, що пасивний захист - це робота систем ППО.

"Я б назвав це активним захистом. Пасивний захист - це коли ви використовуєте протиповітряну оборону, системи Patriot як у боксерському поєдинку, коли ви закриваєте обличчя і тіло від ударів, щоб захистити себе. Але це не зменшує можливості ворога, можливості агресора атакувати вас. Єдина надія, що агресор просто впаде в один момент, виснажиться. А активний захист – коли ви фактично відбиваєтесь і обмежуєте здатність агресора атакувати вас. Це та сама річ", - пояснив голова комісії парламенту Естонії. 

Стойческу також зазначив, що з російської точки зору навіть окуповані території, включно із Кримом, є частиною Росії. Тож фактично ці території вже атакували раніше і який сенсу в тому, що є "Росія, на яку можна нападати, і Росія, на яку - не можна". 

"У будь-якому випадку ці атаки були дуже ефективними. Атаки на нафтопереробні заводи та експортні термінали були ефективнішими ніж навіть санкції, прийняті проти Росії, тому що вони фізично обмежують здатність вести війну", - підсумував він. 

Удари по РФ - актуальні новини

Як раніше писав УНІАН, Європа посилює тиск на США щодо розширення територій РФ, по яких Україна може завдавати ударів. Європейські союзники вважають, що довге зволікання з такими рішеннями завдають шкоди здатності Києва захистити себе. 

"Якщо озирнутися назад на перебіг конфлікту, то можна виявити низку областей, де ми не хотіли чогось робити, а потім зробили це", - сказав один із високопоставлених чиновників Міністерства оборони на умовах анонімності.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 52

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 52

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст