0
0
355
Країни НАТО навряд чи дійдуть консенсусу щодо запрошення України в Альянс на липневому саміті у Вашингтоні. Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив генеральний секретар Організації Північноатлантичного договору (НАТО) Єнс Столтенберг на спільній прес-конференції з президентом України Володимиром Зеленським у Києві.
Столтенберг зауважив, що рішення про запрошення України в НАТО вимагає згоди від усіх 32 країн-членів Альянсу - тобто одностайного консенсусу.
"Я не очікую, що ми отримаємо цю згоду до саміту у липні. Але я дійсно сподіваюсь, що ми зможемо продемонструвати, що ми наближаємо Україну ближче до членства", - наголосив Столтенберг.
За його словами, зараз ведеться наполеглива робота, аби забезпечити набуття Україною членства в цій організації.
"Я дійсно вірю, що законне місце України в НАТО. (...) У той же час, ми повинні забезпечити, аби Україна стала якомога більше сумісною і повністю відповідала усім стандартам НАТО, щоб, коли політичні умови стануть можливими, Україна одразу стала членом", - заявив Столтенберг.
Читайте також: Допомога від США: у WP дізналися, що "особливо" вплинуло на рішення Джонсона "План Б" Путіна: експерт пояснив, чому Лукашенко заявив про загрозу від Литви Через війну в Україні: Німеччина витрачатиме більше коштів на цивільну оборонуРазом з тим Столтенберг повідомив, що президента України Володимира Зеленського запрошено до участі у вашингтонському саміті НАТО в липні.
"Сьогодні ми обговорили підготовку до саміту НАТО в липні. Тож, пане президенте, я з нетерпінням чекаю зустрічати вас у Вашингтоні на цій зустрічі", - наголосив Столтенберг.
Перспектива членства України в НАТО: останні новиниЯк писав УНІАН, у липні країни НАТО проведуть ювілейний саміт у Вашингтоні, аби відсвяткувати 75-ту річницю інсування альянсу. Україна сподівається отримати офіційне запрошення на приєднатися до НАТО під час цієї події. Однак, за даними The New York Times, принаймні дві країни виступають проти цього - Сполучені Штати та Німеччина.
За словами генсека НАТО Єнса Столтенберга, Україна сьогодні ближча до членства, ніж будь-коли, але їй ще потрібно багато зробити, аби відповідати стандартам блоку.
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
846
Коментарі:
0
Переглядів:
569
Коментарі:
0
Переглядів:
696
Коментарі:
0
Переглядів:
682
Коментарі:
1
Переглядів:
541
Коментарі:
0
Переглядів:
453
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.