0
0
31
Директор державного підприємства "Спецтехноекспорт" Олексій Петров заявив, що Україна працює над власними крилатими й балістичними ракетами. Як очікується, вони можуть з'явитись у ЗСУ вже наступного року.
В інтерв'ю OBOZ.UA він поділився, що бачив льотні випробування вітчизняних боєприпасів і монополія на ракетну галузь була знята.
"Скажу, що в цьому напрямку рухається і держава, і, нарешті, приватний сектор. І це було розумне рішення зняти монополію на ракетну галузь. Тому я думаю, що свої ракети вже такі, скажімо, крилаті й балістичні, ми матимемо до середини 2025 року", – сказав Петров.
На його думку, розвиток власного, зокрема, приватного виробництва ракет є позитивним моментом. Це стосується й іншиї боєприпасів. Так, в Україні виробляються 155-мм снаряди НАТОвського стандарту, які можуть працювати на "досить вигідній дистанції для ведення боротьби із противником".
"Окрім того, українські державні компанії намагаються відновити або розширити виробництво боєприпасів і радянського стандарту, на жаль, від якого ми не можемо ще позбутися. Постріл калібру 152-мм, який летить за 30 км, вкрай необхідний, як і 122-мм. Вони в постійному дефіциті, адже у великій кількості використовувалися силами оборони", – пояснив Петров.
Українське виробництво ракетВід початку повномасштабної війни в Україні ЗСУ успішно використовують українську розробку Р-360 "Нептун".
25 серпня президент Володимир Зеленський розповів про перше успішне бойове застосування нової зброї - реактивної ракети-дрона "Паляниця". Її розробка і виробництво з нуля зайняли 18 місяців.
27 серпня Зеленський оголосив, що українська армія успішно випробувала власну балістичну ракету. На думку Defense Express, йдеться, ймовірно, про оперативно-тактичний ракетний комплекс "Сапсан", також відомий як "Грім-2".
The Telegraph зазначає,що українські сили готуються розгорнути потужну балістичну ракету "Грім-2". Голова делегації України в НАТО Єгор Чернєв підтвердив майже повну готовність цієї зброї.
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
161
Коментарі:
0
Переглядів:
189
Коментарі:
0
Переглядів:
188
Коментарі:
0
Переглядів:
170
Коментарі:
0
Переглядів:
124
Коментарі:
0
Переглядів:
378
Коментарі:
1
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.