Головна Блог ... Новини УКРАЇНА Є СВІТОВИМ ЛІДЕРОМ У ВІДКРИТТІ КІНЦЕВИХ БЕНЕФІЦІАРНИХ ВЛАСНИКІВ КОМПАНІЙ - ОЛЕНА СУКМАНОВА УКРАЇНА Є СВІТОВИМ ЛІДЕРОМ У ВІДКРИТТІ КІНЦЕВИХ БЕ...

УКРАЇНА Є СВІТОВИМ ЛІДЕРОМ У ВІДКРИТТІ КІНЦЕВИХ БЕНЕФІЦІАРНИХ ВЛАСНИКІВ КОМПАНІЙ - ОЛЕНА СУКМАНОВА

Відключити рекламу
УКРАЇНА Є СВІТОВИМ ЛІДЕРОМ У ВІДКРИТТІ КІНЦЕВИХ БЕНЕФІЦІАРНИХ ВЛАСНИКІВ КОМПАНІЙ - ОЛЕНА СУКМАНОВА - tn1_0_64920500_1509192171_59f471eb9e875.jpg

Україна разом із Великою Британією є світовими лідерами у питанні відкриття кінцевих бенефіціарних власників компаній. Нагорода, яку Україна отримала час міжнародної конференції з питань транспарентності бенефіціарної власності, яка цього тижня відбулася у Джакарті, є прямим тому доказом. Про це заступник міністра юстиції Олена Сукманова повідомила під час спільної з виконавчим директором Transparency International Україна Ярославом Юрчишином прес-конференції.

«Ми отримали нагороду за досягення у відкритті кінцевих бенефіціарних власників компаній. У нас є великий прогрес у цьому питанні. Всі інші країни сьогодні знаходяться лише на початку цього шляху», - сказала Олена Сукманова. За її словами, під час конференції у Джакарті до нас та Великої Британії підходили представники інших країн з проханням поділитися своїм досвідом у цьому процесі.

Читайте статтю: Проблеми примусової реалізації корпоративних прав

Вона нагадала, що Україна однією із перших прийняла закон, який зобов‘язав всі компанії, окрім державних та муніципальних підприємств, відкрити своїх кінцевих бенефіціарів у державному реєстрі. Окрім того, наша країна запровадила адміністративну та кримінальну відповідальність за невідкриття бенефіціарів, додала заступник міністра. «Україна також першою серед європейських країн вивантажила свій національний реєстр бенефіціарів у глобальний реєстр. Це великий приклад для інших країн», - наголосила Олена Сукманова.

За її словами, зараз важливо створити механізм верифікації бенефіціарів, тобто визначення того, чи зазначений у реєстрі бенефіціар є справжнім чи лише номінальним власником. «Ми очікуємо на міжнародну допомогу у цьому питанні, бо такого механізму поки що не існує», - сказала заступник міністра.

Читайте статтю: Хтось посіяв, а хтось віджав: чому в Україні розгулялися агрорейдери

У свою чергу виконавчий директор Transparency International Україна Ярослав Юрчишин зазначив, що відкриття Україною списків бенефіціарів стало можливим, зокрема, і завдяки проактивній позиції Міністерства юстиції, яке підпримало ці ініціативи. «Ми з оптимізмом дивимося щодо подальшої співпраці... Сподіваємося, що реєстр бенефіціарних власників в Україні отримає не одну міжнародну нагороду й визнання... Приємно, що, при всій критиці української влади, у владі є достатньо велика кількість реформаторів, готових не лише встановлювати нові параметри прозорості, але й тренди для світу», - сказав Ярослав Юрчишин.

Згадайте новину: АНТИРЕЙДЕРСЬКА КОМІСІЯ ПОВЕРНУЛА ПРАВО ВЛАСНОСТІ НА БІЛЬШ НІЖ 5,5 ТИС. ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ЗА 9 МІСЯЦІВ ЦЬОГО РОКУ – ОЛЕНА СУКМАНОВА

Як повідомлялося, під час міжнародної конференції з питань транспарентності бенефіціарної власності, яка 23-24 жовтня відбувалася у Джакарті (Республіка Індонезія), Україну відзначили за значний прогрес і досягнення у відкритті кінцевих бенефіціарних власників компаній. Нагороду від організаторів конференції ініціативи EITI (Ініціатива прозорості видобувних галузей) отримала заступник Міністра юстиції Олена Сукманова, яка представляла Україну на цьому заході.

Джерело: Міністерство юстиції України

  • 1303

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 1303

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст