Головна Блог ... Новини Україна дивує світ: експерт про "діп страйк" і дронові атаки по аеропортах у Росії Україна дивує світ: експерт про "діп страйк&q...

Україна дивує світ: експерт про "діп страйк" і дронові атаки по аеропортах у Росії

  • 0

  • 0

  • 61

Відключити рекламу

За липень Україна нанесла більше ударів дронами в глибину Росії, ніж агресор по нашій країні.

"Україна зараз дивує світ тим, що за липень вона нанесла більше ударів дронами, так звані діп страйки в глибину Росії, ніж Росія по Україні. І це важливо", - сказав військовий експерт Олександр Мусієнко в ефірі телемарафону.

При цьому зазначив, що, зокрема, є інформація про те, що протягом останніх двох тижнів були удари по 5 російських аеродромах.

Мусієнко, коментуючи удари по Воронежу та околицях, зазначив, що йдеться про велику тилову базу забезпечення російських військ, які ведуть бойові дії на Харківщині, Луганщині та в інших регіонах.

"Вони виконують різну функцію з точки зору розташування складів з боєприпасами, з точки зору розташування аеродромів - велика авіабаза "Балтимор" в районі Воронежа або Борисоглібськ, де цієї ночі було чутно вибухи достатньо серйозні. В Борисоглібську розташований навчально-тренувальний аеродром, де готують росіяни пілотів на Су-25 та інші літаки. До них добираються, щоб позбавляти можливості ворога задіювати в значній кількості штурмову авіацію, яка працює безпосередньо по фронту", - наголосив експерт.

Він зазначив, що через Воронеж проходить велика кількість логістики, військових вантажів ворога, тому він буде під прицілом українських дронів, а в перспективі і ракет, постійно.

За його словами, протягом останніх двох тижнів були удари по 5 російських аеродромах – Морозовськ, Липецьк, Саваслейка, Борисоглібськ і Балтимор, які виконують різні завдання, але всі задіяні для війни проти України.

"Туди долітають дрони. Це доволі таки потужний результат", - підкреслив експерт.

Мусієнко зазначає, що відсутність масованих ворожих ракетних обстрілів по території України протягом певного періоді часу пов’язана з цими подіями.

"Росія нічого не може вдіяти і Путін упустив через це навіть можливість оперативної, так званої помсти за операцію Сили оборони в Курській області", - наголосив він.

Удари по російській території

Як повідомляв УНІАН, близько опівночі 13 серпня у російському Воронежі після вибухів почалася пожежа, під ударом міг опинитися військовий аеродром "Балтимор". 

У Борисоглібську Воронезької області також чули вибухи. Telegram-канал Astra з посиланням на місцевих жителів пише про пожежу на військовому аеродромі.

Сьогодні зранку в Нижньогородській області Росії, де знаходиться військовий аеродром "Саваслейка", звідки злітають винищувачі МіГ-31, пролунали вибухи.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 61

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 61

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст